قرارگاه خاتم الگوی برجسته تکیه بر توانمندی‌های داخلی است

قزوین - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء را باید به مثابه یک الگوی برجسته و بارز امید و خودباوری و تکیه بر توانمندی‌های داخلی در میهن اسلامی دانست.

آیت الله عبدالکریم عابدینی روز چهارشنبه در دیدار با سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) افزود: طرح های این قرارگاه موجب سازندگی و توسعه و آبادانی میهن اسلامی می شود و در دل مردم شور و امید ایجاد می کند و رفاه و آسایش آنان را فراهم می کند.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین از این قرارگاه به عنوان یک کارگاه بزرگ و گسترده توانمندسازی و کشف استعدادها نام برد که در پی تقویت عمران و آبادانی میهن اسلامی و در نتیجه اقتدار و توسعه نظام و کشور است.

امام جمعه قزوین گفت: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) به خوبی از ظرفیت ها و امکانات و استعدادهای داخلی از جمله در حوزه نیروی انسانی برای توسعه و آبادنی کشور بهره جسته است.

آیت الله عابدینی اظهار داشت: این قرارگاه بین منابع خدادادی و انسانی موجود در کشور پیوند خوب و مثال زدنی برقرار کرده است که نیاز امروز کشور است. 

وی افزود: از قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) باید به عنوان جایی که مطالبات مقام معظم رهبری در آن مورد توجه جدی قرار گرفته و به آنها عمل شده است نیز باید یاد کرد.

امام جمعه قزوین با بیان اینکه در دوران هشت سال دفاع مقدس یک جهاد دفاعی را از رزمندگان انقلاب اسلامی شاهد بودیم،افزود: پس از این دوره نیز نهضت و جهاد و دفاع سازندگی را از سوی قرارگاه خاتم شاهد بوده ایم.

آیت الله عابدینی اظهار امیدواری کرد با تلاش های قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) میهن اسلامی بتواند بخشی از مشکلات و کمبودهای مردم را برطرف سازد.

امام جمعه قزوین خاطرنشان کرد: با روحیه و تفکری که در بین تلاشگران قرارگاه خاتم وجود دارد این مجموعه می تواند ایران اسلامی را به خوبی بسازد و این تفکر قابلیت گسترش در خارج از مرزهای ایران و در جبهه مقاومت اسلامی را نیز دارد.

وی با اشاره به ظرفیت های بالای این قرارگاه برای مقابله با تحریم ها، خاطرنشان کرد: نگاه و امید مردم برای شکستن تحریم های ظالمانه دشمن به نهادهایی چون قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) است و این مجموعه می تواند به عنوان یک الگو در حوزه جهاد اقتصادی معرفی شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =