پدرشهیدان کاظمی و مادران شهدا پورگنجی و کاظم زاده آسمانی شدند

تهران - ایرنا -پدر شهیدان «فرامرز و فریبرز کاظمی توانی»،  مادران شهیدان گرانقدر «رمضان و حیدر یحیی پور گنجی» و «محمد و احمد کاظم زاده» به فرزندان شهیدشان پیوستند.

 مرحوم حاج «رضی‌الله کاظمی توانی»، پدر بزرگوار شهیدان گرانقدر «فرامرز و فریبرز توانی» به‌دلیل کهولت سن دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.


پاسدارشهید فرامرز کاظمی ۹ فروردین سال ۱۳۴۰ متولد شد و در سال ۱۳۶۰ در منطقه غرب ارتفاعات نوشه بر اثر اصابت ترکش خمپاره به بدن به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
پاسدار شهید فریبرز کاظمی ۱۳ اسفند ۱۳۴۳ متولد شد و در سال ۱۳۶۲ در ارتفاعات فکه عملیات والفجر یک مفقود الاثر شد.  
پیکر پاک پدر شهیدان والامقام کاظمی توانی پس از تشییع در گلزار شهدای شهرستان تنکابن خاکسپاری خواهد شد.

مادر شهیدان گرانقدر «یحیی پور گنجی» آسمانی شد

 مادر صبور و فداکار شهیدان گرانقدر «رمضان و حیدر یحیی پور گنجی» به دلیل کهولت سن دعوت حق را لبیک گفت و پس از سالها انتظار به دو فرزند شهیدش پیوست.


سردار شهید رمضان یحیی پور گنجی متولد ۱۳۴۰ بود و در سال ۱۳۶۶ و بسیجی شهید حیدر یحیی پور گنجی متولد ۱۳۴۵ که در سال ۱۳۶۶ به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
گفتنی است مادر شهیدان گرانقدر یحیی پور گنجی مادر دو جانباز سرافراز عرصه هشت سال دفاع مقدس نیز بوده است.

مادر شهیدان «کاظم زاده» به فرزندان شهیدش پیوست

 مرحومه حاجیه خانم «رقیه توکلی» مادر شهیدان والامقام «محمد و احمد کاظم زاده» پس از سال‌ها صبر و بردباری به فرزندان شهیدش پیوست.

گفتنی است شهید محمد کاظم زاده در نخستین روز از دی ماه سال ۱۳۴۵ در شهر دلیجان متولد و در ۲۴ تیرماه سال ۱۳۶۳ در درگیری با گروهک ضد انقلاب به درجه والای شهادت رسید.
شهید احمد کاظم زاده در ۱۰ شهریور سال ۱۳۴۸ در دلیجان متولد و در ششم دی سال ۱۳۶۵ در عملیات کربلای ۵ در منطقه شلمچه به درجه والای شهادت رسید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =