حراست از دستاوردهای نظام با شناخت ستون پنجم دشمن حاصل می‌شود

ارومیه- ایرنا- جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: نگهبانی از دستاوردهای انقلاب با شناخت ستون پنجم و راه های نفوذ آنان محقق می‌شود.

حجت‌الاسلام "حسین طیبی‌فر" روز سه‌شنبه در مراسم تکریم و معارفه مسوول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی با بیان اینکه وظیفه اصلی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شناخت راه‌های نفوذ دشمنان است، افزود: امروز برخی از عناوین نظام و بیت‌المال بهره می‌برند اما نقش ستون پنجم دشمنان را داشته و از دشمن برای کشور خطرناک‌تر هستند.

وی با بیان اینکه ستون پنجم دشمن در پی اثرگذاری در باورهای مسوولان و تاثیرگذاری در آنهاست، اضافه کرد: عده‌ای از بیان حقیقت و فریاد برای احقاق حق مردم عاجز هستند و این مشکلی است که نتیجه حضور برخی افراد در مناصب و با عناوین مختلف در نظام اسلامی است.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: امروز مهمترین مساله شناخت ستون پنجم و نیز آگاهی از نحوه فعالیت آن‌ها است چرا که مقابله با دشمنان مستقیم امری سهل‌تر است که مشکلی در آن نداریم اما ستون پنجمی‌های حاضر در نظام دارای مشکلات عمیقی هستند.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی نیز در این مراسم با اشاره به جایگاه آذربایجان‌غربی در زمینه شهادت و ایثار، گفت: رزمندگان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و دیگر نیروهای مسلح در این استان به طور مداوم در حال حفاظت و حراست از مرزهای نظام اسلامی هستند و در این زمینه ارتقا و تقویت بُعد دینی رزمندگان بسیار حائز اهمیت است.

سردارسرتیپ دوم "حبیب شهسواری"، شهادت طلبی و ایثار در برابر زیاده‌خواهی معاندین و دشمنان را جزو ویژگی‌های بارز رزمندگان آذربایجان‌غربی بیان و اظهار کرد: وجود بنیه قوی دینی و اعتقادی در رزمندگان این استان موجب تمام موفقیت‌ها و تحقق امنیت پایدار در مناطق مختلف شده‌است.

در پایان این مراسم، ضمن قدردانی از زحمات حجت‌الاسلام "عبدالرحیم نجفقلی‌زاده سرایی"، حجت‌الاسلام "علی متین" با حکم نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان مسوول جدید دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی معرفی شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =