انتخابات کمیسیون ورزشکاران هفته آینده برگزار می‌شود

تهران- ایرنا- انتخابات رییس و نایب رییس جدید کمیسیون ورزشکاران کمیته ‌ملی ‌المپیک ۷ مرداد و با حضور اعضا در محل این نهاد ورزشی برگزار می‌شود.

پیرو مصوبه جلسه هیات اجرایی کمیته ملی المپیک در خصوص انتخاب رییس و نایب رییس جدید  کمیسیون ورزشکاران قرار شد تا انتخابات داخلی این کمیسیون ساعت ۱۰ صبح روز سه‌شنبه ۷ مرداد و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شود.

«کیکاوس سعیدی» دبیرکل کمیته ملی المپیک با ارسال نامه‌ای ضمن دعوت از اعضای کمیسیون ورزشکاران برای شرکت در این جلسه از آنان خواست تا تمایل خود را برای نامزدی پست ریاست و نایب رییسی کمیسیون به طور کتبی اعلام کنند.

پنجم آبان ماه سال ۹۷ با استعفای «حمید سوریان» و با برگزاری انتخابات داخلی «آرش میراسماعیلی» به عنوان رییس کمیسیون ورزشکاران معرفی شد.  انتخاب رییس که برای دوره یک ساله است اما با پایان دوره یکساله ریاست میراسماعیلی در آبان ماه انتخابات برگزار نشد تا اینکه هفته آینده برگزار می‌شود.

کمیسیون ورزشکاران ۱۲ آبان ماه سال ۹۶ با برگزاری نخستین مجمع انتخاباتی برای تعیین ۱۵ کرسی برگزار شد که از این تعداد زهرا نعمتی، مجتبی عابدینی، کیانوش رستمی، کمیل قاسمی، حمید سوریان، حسن تفتیان و سعید حسنی‌پور هفت عضو کمیسیون ورزشکاران استعفا کردند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =