فیلم کوتاه «مَگرالِن» به جشنواره‌ای در کانادا می‌رود

تهران- ایرنا- فیلم کوتاه «مگرالن» در بیستمین جشنواره بین‌المللی «گیملی» در کانادا به نمایش در می‌آید.

فیلم کوتاه مَگرالِن به کارگردانی و تهیه کنندگی مریم زارعی و نویسندگی پیام سعیدی در بخش رقابتی جشنواره بین اللملی «گیملی» در استان مانیتوبا کانادا روی پرده خواهد رفت.

مریم زارعی که با اولین تجربه فیلمسازی اش در این دوره از جشنواره حضور دارد، دانش آموخته تئاتر از دانشگاه سوره و دانشگاه آلبرتا کانادا است.

این جشنواره که با قدمت ۸۰ ساله یکی از معتبرترین جشنواره های سینمایی کانادا است در یک اکران میزبان این فیلم در این رویداد سینمایی خواهد بود. برگزیدگان این جشنواره که در این دوره به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت آنلاین برگزار می شود، در بخش های مختلف با دریافت جوایز و تندیس در بخش های مختلف از میان ۱۰۰ فیلم حاضر در این دوره معرفی می شوند.

فیلم کوتاه «مَگرالِن» داستان خانواده ای را روایت می‌کند که در یک قبرستان ماشین زندگی می‌کنند. دختر کوچک خانواده که نابیناست به همراه برادر بزرگترش در قبرستان ماشین ها ماشینی برای خود ساخته اند که در آن روزهایشان را می گذرانند. اتفاقی باعث برهم خوردن نظم متزلزل خانواده می شود و ... .

آتنا سلیمانی، رزمریم کاظمی، طاها نجف پور و منصور نصیری بازیگران این فیلم کوتاه هستند.

بیستمین جشنواره بین المللی گیملی ۲۲ الی ۲۶ نوامبر جولای برابر با ۱ الی ۵ مرداد سال جاری به میزبانی استان مانیتوبا در کانادا برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =