عبادی‌پور در مسابقات والیبال ساحلی به میدان می‌رود

تهران- ایرنا- ستاره تیم ملی والیبال ایران در مسابقات والیبال ساحلی لهستان که تورنمنت پیش‌فصل این کشور است شرکت می‌کند.

همه‌گیری ویروس کرونا در جهان باعث شد بیشتر مسابقات ملی و باشگاهی والیبال متوقف و لغو شود. لیگ والیبال لهستان هم از جمله مسابقاتی بود که به دلیل همین مشکل جهانی نیمه‌کاره ماند.

مردم لهستان بیش از هر ورزش دیگری، به والیبال علاقه دارند. مسوولین فدراسیون والیبال این کشور برای جبران چند ماه برگزار نشدن مسابقات، قصد برگزاری یک تورنمنت پیش‌فصل دارند. قرار است در آستانه آغاز پلاس‌لیگا (لیگ والیبال لهستان) یک تورنمنت والیبال ساحلی برگزار شود.

در این تورنمنت تیم‌های باشگاهی لهستان با ستاره‌های خود شرکت می‌کنند تا علاقمندان به والیبال از تماشای آن لذت بیشتری ببرند. البته بر خلاف مسابقات رسمی والیبال ساحلی که با حضور ۲ بازیکن در هر تیم برگزار می‌شود، این مسابقات با حضور تیم‌های چهار نفره برگزار خواهد شد.

«اسکرا بلهاتوف» از جمله تیم‌هایی است که برای حضور در مسابقات اعلام آمادگی کرده است. سرمربی این تیم گفته است که هنوز مشخص نیست چه بازیکنانی در این رقابت‌ها به میدان می‌روند اما بدون شک، هواداران ستاره‌های مورد علاقه خود را خواهند دید.

«میلاد عبادی‌پور» که چند سال است برای این تیم بازی می‌کند و یکی از بازیکنان کلیدی اسکرا به حساب می‌آید و هم از ستاره‌های محبوب هواداران، به احتمال فراوان یکی از بازیکنانی است که در این تورنمنت پیش‌فصل به میدان خواهد رفت.

عبادی‌پور درباره این تجربه گفته است: برای نخستین بار قرار است در یک مسابقه والیبال ساحلی شرکت کنم. فرصت خوبی است تا هم تفریح کنیم و هم آمادگی خود را بالا ببریم. چند ماه سخت را پشت‌سر گذاشتیم و دل همه ما برای والیبال تنگ شده است.

این مسابقات از جمعه ۳ مرداد آغاز می‌شود اما عبادی‌پور و اسکرا هفته آینده مسابقه خواهند داد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =