حضور نمایندگان ایران در مرحله انتخابی رقابت‌های اسنوکر قهرمانی جهان

تهران- ایرنا- رقابت‌های انتخابی اسنوکر قهرمانی جهان در بخش حرفه‌ای‌ها ۳۱ تیرماه تا هفتم مردادماه در شفیلد انگلستان برگزار خواهد شد و نمایندگان ایران نیز در این رقابت‌ها حضور خواهند داشت.

«حسین وفایی» و «سهیل واحدی» دو نماینده ایران در این رقابت‌ها شرکت می‌کنند که با توجه به جایگاه‌شان در رنکینگ حرفه ای‌ها حریفان خود را خواهند شناخت.

سهیل واحدی در مرحله نخست سه شنبه ۳۱ تیرماه به مصاف آلن تیلور از کشور انگلستان می رود و حریف حسین وفایی که به دلیل جایگاهش در رنکینگ، دو مرحله بالاتر یعنی در راند سوم رقابت خود را آغاز می‌کند، بعدا مشخص خواهد شد.

 در مرحله انتخابی ۱۲۸ بازیکن به منظور صعود به مرحله اصلی با یکدیگر رقابت می‌کنند. در مرحله اول بازیکنان رنکینگ هشتاد و یکم تا صدو چهل و چهارم شرکت می‌کنند و برندگان این مرحله با بازیکنان رنکینگ هشتادم تا چهل و نهم دیدار خواهند کرد و برندگان آن با بازیکنان رنکینگ هفدهم تا چهل و هشتم رقابت می کنند و در مرحله چهارم ۳۲ بازیکن برتر با یکدیگر مسابقه میدهند تا شانزده بازیکن برتر و راه یافته به دیدار نهایی کروسبیل مشخص شوند.

مسابقات اسنوکر قهرمانی جهان در مرحله اصلی در سالن تئاتر کروسبیل با حضور ۱۶ بازیکن راه یافته از مرحله انتخابی و ۱۶ بازیکن برتر رنکینگ حرفه ای های جهان  از دهم مرداد ماه آغاز خواهد شد و اسنوکربازان برای کسب جایزه پانصد هزار پوندی با یکدیگر رقابت می‌کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =