معاون رییس جمهوری با خانواده سه شهید و ایثارگر بیرجند دیدار کرد

بیرجند - ایرنا - معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز دوشنبه با خانواده سه شهید و ایثارگر در بیرجند دیدار و گفت و گو کرد.

سعید اوحدی پس از دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و شرکت در آیین امضای تفاهم‌نامه ساخت مسکن و ایجاد اشتغال ویژه ایثارگران، با خانواده شهید دانش‌آموز محمدعلی میرزایی دیدار کرد.

این شهید سرافراز سال ۶۵ در عملیات کربلایی پنج به درجه رفیع شهادت نایل شد.

دیدار با آزاده و جانباز ۵۵ درصد جنگ تحمیلی حسن برقی و جانباز ‌و آزاده ۷۰ درصد غلامرضا قنبری از دیگر دیدارهای رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران بود که اوحدی از نزدیک درخصوص مسائل و مشکلات این رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس اطلاع کسب کرد.

بازدید از مجتمع فرهنگی ورزشی ایثار و مجتمع توانبخشی ایثار از دیگر برنامه‌های اوحدی بود که این مجتمع سال ۹۴ به بهره‌برداری رسید.

در حال حاضر به دلیل شیوع ویروس کرونا سالن‌های ورزشی و استخر مجموعه تعطیل است اما مرکز توانبخشی به ایثارگران خدمات گفتار درمانی، کاردرمانی و مشاوره می‌دهد.

معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران صبح امروز (دوشنبه) وارد بیرجند شد و بدو ورود با حضور در گلزار شهدای این شهر به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.

وی با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی دیدار و با همراهی استاندار خراسان جنوبی از مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان نیز بازدید کرد.

دیدار با چند خانواده شهید و ایثارگر و حضور در آیین تفاهم‌نامه ساخت هزار و ۷۰۰ واحد مسکونی از دیگر برنامه‌های رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در سفر یک روزه به خراسان جنوبی بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها