عناوین روزنامه‌های سی‌ام تیر ماه در خراسان رضوی

روزنامه‌های خراسان رضوی روز دوشنبه سی‌ام تیر ماه ۱۳۹۹ مطالب متنوعی منتشر کردند که عنوانهای برجسته آنها مرور می‌شود.

روزنامه قدس: 

این روزنامه عنوان "مبارزه با آفت خودکفایی گندم" را برای تیتر نخست خود انتخاب کرد. 

"سه مصوبه مساعدتی برای مستاجران آستان قدس رضوی، سایه سایت‌های شرط‌بندی روی ۱۰ بازی ۶ امتیازی و پیروزی سیاسی در سایه تهدیدهای امنیتی" از دیگر عناوین صفحه نخست روزنامه قدس هستند. 

عکس نخست این روزنامه، با عنوان "زیارت ظریف از مشهد حاج قاسم" مربوط به سفر وزیر امورخارجه جمهوری اسلامی ایران به کشور عراق و دیدار با مقامات عالی رتبه آن کشور است. 

ویژه‌نامه قدس خراسان رضوی:

این ویژه‌نامه در تیتر نخست نوشت: اعلام اسامی ۱۲ مجتمع و بازار ناایمن مشهد

عکس نخست ویژه‌نامه قدس خراسان رضوی، تصویری از حضور آزمایشگاه سیار شرکت آب و فاضلاب مشهد در یکی از مناطق این کلانشهر است. 

روزنامه خراسان:

این روزنامه در تیتر نخست خود با اشاره به تصویب فوریت طرح مجلس شورای اسلامی برای تامین کالاهای اساسی نوشت: واجب‌تر از نان شب برای اقتصاد یارانه‌ای 

"ماجرای جشن تولد جنجالی بهشت زهرا تهران، کاسبی با آزمایش کرونا و ادامه گرانفروشی اپراتورها با وجود جریمه سه میلیاردی" از دیگر عناوینی هستند که در صفحه نخست روزنامه خراسان جلب توجه می‌کنند. 

عکس نخست روزنامه خراسان، تصویری از دیدار وزیر امورخارجه کشورمان با نخست وزیر عراق است. 

ویژه‌نامه خراسان:

این ویژه‌نامه در تیتر نخست خود با اشاره به نامه مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی مشهد به شهردار در خصوص ساختمانهای ناایمن، نوشت: ۱۲ پلاسکوی مشهد 

ویژه‌نامه خراسان عکس نخست خود را با اشاره به سالروز درگذشت یکی از سخنوران قدیمی ایران با عنوان "خطیب دلها" از مرحوم حجت‌الاسلام احمد کافی انتخاب کرده است. 

روزنامه شهرآرا:

این روزنامه در اشاره به انتشار فهرست اسامی ساختمانهای ناایمن در مشهد، تیتر زد: خیلی شبیه پلاسکو

"ماموریت بغداد یک تیر و چند نشان، بستری روزانه ۱۲ کودک کرونایی در مشهد، تشریح جزییات بهسازی بافت پیرامونی مشهد" از دیگر عناوین صفحه نخست شهرآرا هستند. 

عکس نخست این روزنامه با عنوان "سرگیجه ارز در بازار"  تصویری از یک دلار آمریکا است. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها