مشکلات زیر ساختی دستگاه های خدماتی البرز رفع شود

کرج - ایرنا - معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری البرز با تاکید بر هماهنگی بین دستگاه های خدمات رسان گفت: مشکلات زیرساختی مشترکان از جمله شرکت های آبفا، توزیع برق ، گاز و پخش فرآورده های نفتی استان باید رفع شود. 

نورمحمد فردی دوشنبه شب در نشست هماهنگی دستگاه های خدمات رسان با حضور مدیران دستگاه های خدمات رسان البرز افزود: دستگاه های خدمات رسان و شهرداری های استان البرز برای خدمات رسانی بهینه به مردم و مدیریت یکپارچه شهری  آمادگی کامل داشته باشند.
وی ادامه داد : خدمات رسانی مورد نیاز به مردم در مواقع قطعی برق ، گاز و آب ضروری است. 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز با بیان اینکه چاه های غیر مجاز آب استان البرز تعیین تکلیف می شود، اظهار داشت: این امر نقش بسزایی در مقابله با کم آبی دارد.

وی  با تاکید بر ضرورت تعامل و هم اندیشی دستگاه‌ها و سازمان‌های ذیربط در حوزه‌های مختلف، بیان داشت : تنها در سایه این تعامل و همکاری است که مدیریت یکپارچه‌ شهری و بهره‌مندی مردم از خدمات اتفاق خواهد افتاد .
فردی افزود: هر چه این مدیریت به سمت وحدت، برنامه‌ریزی و اجرا برود به همان اندازه مردم از نتایج این وحدت بهره‌مند شده و قدرت سازمان ها نیز در خدمات‌رسانی هر چه بهتر به مردم بیشترخواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز گفت: رعایت اقدامات پدافندی در صنایع و تاسیسات آب و برق الزامی است تا آسیب های این حوزه به حداقل کاهش یابد.
وی  اظهار داشت: حوزه آب و برق به عنوان کلیدی ترین زیر ساخت هر کشور محسوب می شود که توجه به نگهداری از تاسیسات آن ها باید در اولویت برنامه های مسوولان ذیربط قرار گیرد.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =