مادران شهدا اسطوره‌های صبر و از خود گذشتگی هستند

تهران - ایرنا - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ گفت: مادران شهدا اسطوره‌های صبر و از خود گذشتگی در جامعه ما هستند.

حمید علی صمیمی روز یکشنبه با حضور در منزل شهید «اسماعیل شفیعی» با حاجیه خانم «طوبی سرآبادانی» مادر گرانقدر این شهید والامقام دیدار و از وی تجلیل کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ در این دیدار با تقدیر از صبر و ایثار خانواده شهید شفیعی گفت: با وجود این اسطوره‌های صبر و از خودگذشتگی و در سایه این فداکاری‌ها فرهنگ ایثار و شهادت طلبی در جامعه شکل گرفت و امروز شاهد گسترش روحیه ایثارگری در جامعه هستیم.

وی با اشاره به نقش خانواده‌های معظم شهدا در انقلاب اسلامی افزود: امروز ایران اسلامی به برکت خون شهدا مقتدر و سربلند است و این دستاورد مرهون مادران و پدارنی است که فرزندان خود را تقدیم انقلاب کردند.
شهید اسماعیل شفیعی ۲۳ تیرماه ۱۳۶۱ در غرب بصره جاویدالاثر شد و پیکرش پس از مدتها در عملیات تفحص شناسایی و در قطعه ۴۴ گلزار شهدای بهشت زهرا(س) به خاک سپرده شد.

تلاش‌های مسئولان در جهت ایجاد اشتغال برای فرزندان ایثارگران باشد

مدیرکل بنیاد شهرستانهای تهران گفت: امروز یکی از مطالبات جدی ایثارگران عزیز در حوزه تعاون اشتغال فرزندانشان است و تمام تلاش‌ها و رایزنی‌های صورت گرفته نیز برای ایجاد اشتغال این عزیزان صورت گرفته است.

عبدالله مرتضوی صبح امروز یکشنبه با حضور در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با پروانه رضایی بختیاری مدیرکل این اداره دیدار و راه‌های استفاده از ظرفیتهای خدمت رسانی به ایثارگران را بررسی کرد.
در  این دیدار مرتضوی با قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته در جهت خدمت رسانی به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در حوزه تعاون و رفاه اجتماعی، این تلاشها را در راستای قدردانی از خانواده‌های شهدا یاد کرد و گفت: امروز یکی از مطالبات جدی ایثارگران عزیز در حوزه تعاون اشتغال فرزندانشان است و تمام تلاش‌ها و رایزنی‌های صورت گرفته نیز برای ایجاد اشتغال این عزیزان صورت گرفته است.
مدیرکل بنیاد شهرستانهای تهران افزود: بسیاری از ایثارگران در حوزه‌های مختلف صنعت، کشاورزی و خدمات کارآفرین هستند و خودشان ایجاد اشتغال کرده‌اند که باید مورد توجه ویژه قرار بگیرند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha