۲۹ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۳۲
کد خبرنگار: 762
کد خبر: 83862094
۰ نفر

برچسب‌ها

والده شهیدان باغبانی صادقی و قشلاقی به فرزندان شهید خود پیوستند

تهران - ایرنا - مادران شهیدان گرانقدر «حسین و علی اصغر باغبانی بروجنی»، «محمدولی و علی صادقی» و «ولی و قسمتعلی قشلاقی جمایران» به فرزندان شهید خود پیوستند.

مادر شهیدان «حسین و علی اصغر باغبانی بروجنی» و جانباز «رمضانعلی باغبانی بروجنی» از شهدا و جانبازان استان خوزستان در دوران دفاع مقدس، دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.
شهیدان حسین باغبانی بروجنی در ۵ اسفند ۱۳۶۲ در منطقه عملیاتی خیبر و علی اصغر باغبانی بروجنی در تاریخ ۱۱ بهمن ۱۳۶۳ در هورالهویزه به شهادت رسیدند.

مرحومه حاجیه «طاهره احمدی» مادر شهیدان والامقام «محمدولی و علی صادقی» از شهرستان ازنای استان لرستان پس از سالها تحمل درد و رنج دوری از فرزندانش آسمانی شد و به فرزندان شهیدش پیوست.
پیکر پاک و مطهر این مادر شهید امروز(یکشنبه) در قطعه والدین شهدا و در جوار فرزندان شهیدش به خاک سپرده شد.
شهید علی صادقی ‌سوم خرداد سال ۱۳۴۷ در شهرستان ازنا متولد شد و ۲۳ دی سال ۱۳۶۵ بر اثر اصابت ترکش راکت بالگرد دشمن در منطقه عملیات کربلای ۵ در شلمچه به همراه چهل نفر از رزمندگان گردان مالک اشتر ازنا به فیض شهادت نائل آمد.
شهید محمد ولی صادقی در سوم آذر ۱۳۴۴ متولد شد و سرانجام در تاریخ ۲۱ بهمن ماه سال ۱۳۶۱ بر اثر اصابت ترکش در منطقه شیب نیسان به فیض شهادت نائل آمد. 

مادر شهیدان والامقام «قشلاقی جمایران» آسمانی شد

حاجیه خانم «آقاجانی» مادر معظم شهیدان والامقام «ولی و قسمتعلی فشلاقی جمایران» دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

 پیکر مطهر این مادر صبور و فداکار با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی با حضور اقشار مختلف مردم قدرشناس، خانواده های معظم شاهد، ایثارگران، مدیرکل و همکاران بنیاد استان، مدیران و مسئولان اداری، فرماندهان و نیروهای نظامی و انتظامی تشییع و در گلزار شهدای «قاسمیه» اردبیل در جوار فرزندان شهیدش به خاک سپرده شد.
مراسم ترحیم به لحاظ جلوگیری از شیوع ویروس کرونا برگزار نمی‌شود.
گفتنی است شهیدان والامقام «ولی و قسمتعلی قشلاقی جمایران» متولدین ۲۰ خرداد ۱۳۴۳ و ۲۲ مهر ۱۳۴۴ اعزامی از بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دوم مرداد ۱۳۶۱ در عملیات افتخار آفرین رمضان منطقه عملیاتی شلمچه حین دفاع از انقلاب اسلامی و دفع متجاوزین بعثی به فیض عظیم شهادت رسیدند.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =