حضور خبرنگاران برای پوشش جلسه شورای تهران در سالن دکتر شیبانی

تهران- ایرنا -خبرنگاران حوزه شهری برای پوشش اخبار دویست و بیست و هفتمین جلسه صحن شورای اسلامی شهر تهران در سالن طبقه اول دکتر شیبانی حضور یافتند.

به گزارش ایرنا در حالیکه بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا حضور کارکنان و کارمندان در ادارات به یک سوم کاهش یافته است؛ خبرنگاران رسانه‌های جمعی برای پوشش صحن علنی شورای اسلامی شهر تهران در ساختمان شورای اسلامی شهر تهران در خیابان بهشت حضور یافتند.

خبرنگاران با اعلام قبلی روابط عمومی شورای اسلامی شهر تهران در طبقه اول صحن شورا سالن مشرف صحنه اصلی شورای شهر حضور یافته و جلسه شورای شهر را پوشش خبری دادند.

 برخی خبرنگاران نسبت به عدم حضور در صحن اصلی شورای شهر انتقاد داشتند اما زهرا نژاد بهرام عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران این موضوع را مربوط به حفظ سلامت خبرنگاران و پیشگیری از هر نوع تجمع و ابتلا به ویروس کرونا دانست.

 به گزارش ایرنا در روزهای گذشته تعدادی از کارشناسان کمیسیون های تخصصی و کمیته های شورای شهر به کرونا مبتلا شده اند.  

در این میان «سهیل گوهری» نیز از مشاوران کمیته ورزش شورای اسلامی شهر تهران روز جمعه بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داد.

روابط عمومی شورای شهر تهران با قرار دادن تاج گل در صحن شورا یاد این مشاور کمیته ورزش را گرامی داشت.

اعضای شورای شهر نیز در تذکر خود از فوت سهیل گوهری ابراز تأسف کرده و این ضایعه را به خانواده وی، تسلیت گفتند .

جلسه شورای شهر تهران امروز با حضور ۱۴ عضو برگزار شد.

با تصویب اعضای شورای اسلامی شهر تهران جلسات این  شورا به طور علنی و در روزهای یکشنبه و روزهای سه شنبه بطور یک هفته در میان برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =