فهرست جذب ملی‌پوشان والیبال در تیم‌های لیگ برتری ۴۴ نفره شد

تهران- ایرنا- فدراسیون والیبال امروز ۲ ملی‌پوش دیگر را به فهرست ۴۲ نفره بازیکنان برای جذب در تیم‌های لیگ برتری فصل آینده اضافه کرد تا شمار این بازیکنان به ۴۴ نفر برسد.

فدراسیون والیبال در این هفته فهرست ۴۲ نفره‌ای از اسامی ملی‌پوشان برای جذب در تیم‌های لیگ برتری فصل جدید منتشر و امروز ۲ ملی‌پوش دیگر را به این فهرست اضافه کرد.

 انتخاب این بازیکنان براین اساس بوده که حداقل ۲ دوره در تیم ملی زنان یا در ۲ رده سنی تیم‌های ملی شرکت کرده باشند.

این فهرست شامل چهار پاسور، ۱۴ دریافت‌کننده، ۱۲ بازیکن سرعتی، هشت پاسور و شش لیبرو است.

بنابراین در حال حاضر باشگاه‌ها می‌توانند از این فهرست ۴۴ نفره، هفت ملی‌پوش را جذب کنند.

همچنین فدراسیون والیبال پیش از این برای تیم‌های اول تا سوم لیگ برتر به‌ترتیب پاداش‌های یک میلیارد ریالی، ۵۰۰ میلیون ریالی و ۲۵۰ میلیون ریالی در نظر گرفت.

در کنار آن محمدرضا داورزنی رییس فدراسوین والیبال بنا به تقاضای بسیاری از مدیران عامل باشگاه‌ها، در نامه‌ای به باشگاه‌های فعال در این رشته ورزشی، میزان ورودیه لیگ‌های سال ۹۹ را اعلام کرد که برای لیگ برتر زنان ۲۰۰ میلیون ریال تعیین شد.

همچنین قرارداد بازیکنان تا سقف مشخصی شامل ۱۰ درصد حق فدراسیون نمی‌شود. براساس بند ۹ آیین‌نامه اجرایی و انضباطی برگزاری مسابقات فدراسیون والیبال، باشگاه‌هایی که در بخش زنان و مردان در لیگ برتر تیم‌داری می‌کنند، به‌جای هشت درصد از قرارداد بازیکنان مرد می‌توانند پنج درصد به فدراسیون پرداخت کنند و سه درصد در حساب باشگاه خواهد ماند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =