سرمربی تیم فوتسال خراسان: ۲۵ درصد از بازیکنانم کرونا گرفتند

تهران- ایرنا- سرمربی تیم هیات فوتبال خراسان در لیگ فوتسال زنان گفت: تست کرونای ۲۵ درصد از کادر و بازیکنان تیم مثبت شده که مدارک لازم را برای سازمان لیگ ارسال کردیم.

مدتی است که در رسانه‌ها خبر مثبت بودن تست کرونای بازیکنان هیات فوتبال خراسان رضوی به گوش می‌رسد. این در حالی که سازمان لیگ به تازگی در جلسه‌ای سوم مرداد را به عنوان تاریخ جدید مرحله پلی‌آف لیگ برتر فوتسال زنان مشخص کرده است.

«فاطمه شریف» سرمربی تیم هیات فوتبال خراسان رضوی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا این خبر را تایید کرد و اظهار داشت: خوشبختانه حال هیچ یک از بازیکنان بحرانی نیست و آنان اکنون در قرنطینه خانگی بسر می‌برند. طبق پروتکل، منتظر تصمیم سازمان لیگ در این زمینه هستیم.

وی افزود: باید ببینیم که سازمان لیگ، تاریخ بعدی را برای برگزاری مرحله پلی‌آف چه زمانی تعیین می‌کند. ما نمی‌دانیم تیم سایپا یا حفاری در این مسابقات حضور می‌یابد یا خیر. سازمان لیگ باید تصمیم بگیرد که این مسابقات چند روز به تعویق بیافتد و هنوز به ما چیزی اعلام نشده است.

سرمربی هیات فوتبال خراسان پیش از این گفته بود که برای حفظ آرامش تیم ترجیح می‌دهد تا مصاحبه‌ای انجام ندهد و این خبر را تایید یا تکذیب نمی‌کند و منتظر اعلام تصمیم سازمان لیگ است.

تیم‌های مس رفسنجان، سایپا، شرکت ملی حفاری اهواز و هیات فوتبال خراسان رضوی ۴ تیم راه یافته به مرحله حذفی هستند که قرار است مرحله پلی‌آف سوم مرداد برگزار شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =