دستگیری عوامل خرید و فروش نوزاد در جاجرم

بجنورد - ایرنا - فرمانده انتظامی جاجرم از دستگیری ۲ نفر از عاملان خرید و فروش نوزاد در این شهرستان خراسان شمالی خبر داد.  

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ رضا قندی روز شنبه اظهار داشت: پس از دریافت گزارشی در خصوص فعالیت افرادی در زمینه خرید و فروش نوزاد، این مطلب در دستور کار پلیس قرار گرفت که با تلاشی چند روزه محل اختفای این متخلفان شناسایی و در ۲ عملیات جداگانه ۲ متهم دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به مقر انتظامی منتقل شدند.
وی افزود: متهمان در تحقیقات انجام شده اعلام کردند که نوزادی را از فردی معتاد در یکی از شهرهای شمالی کشور، که قصد فروش نوزاد خود را داشته، با پرداخت ۱۳۰ میلیون ریال پول تحویل گرفته اند.

وی افزود: به گفته متهمان فروشنده و همسرش پس از گذشت چند روز از تحویل نوزاد، مجددا نوزاد را از آنان پس گرفته است.

سرهنگ قندی گفت: بررسی های انجام شده مشخص کرد که فروشنده نوزاد تا کنون چندین بار اقدام به فروش نوزاد خود کرده و بعد از واریز وجه به حسابش و تحویل نوزاد، مجددا با استفاده از ترفندهای خاص، نوزاد را بازستانده و وجه دریافتی را نیز برگشت نداده است.
این مسوول انتظامی افزود: ۲ متهم مزبور بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی و اقدامات پلیسی و قضایی برای دستگیری سایر متهمان این پرونده در جریان است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha