انجمن ملی سلاح آمریکا در رقابت انتخاباتی از ترامپ حمایت کرد

نیویورک- ایرنا- انجمن ملی سلاح آمریکا، حمایت خود را برای انتخاب دوباره دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهوری آمریکا در انتخابات ۱۳ آبان‌ماه امسال اعلام کرد.

این انجمن در نامه‌ای که روز چهارشنبه به ترامپ ارسال شده، آورده است: «از طرف پنج میلیون عضو انجمن ملی سلاح آمریکا، صندوق پیروزی سیاسی انجمن ملی سلاح (NRA-PVF) مفتخر است که انتخاب مجدد شما به عنوان رئیس جمهور آمریکا را تایید کنید. شما بیش از هر رئیس جمهوری برای محافظت از متمم دوم قانون اساسی صحیح عمل کرده‌اید. انجمن ملی سلاح، پشت سر شما و دولت شما ایستاده است».

در این نامه همچنین تاکید شده است:«ما افتخار داشتیم که نقش مهمی در انتخابات شما در سال ۲۰۱۶ داشته باشیم. شما قول دادید که از متمم دوم قانون اساسی دفاع کنید و برای آزادی‌های قانون اساسی که اعضای ما معتقد هستند، تمام قد بایستید. می‌دانید که متمم دوم مربوط به آزادی‌هایی است که به همه آمریکایی‌ها تعلق دارد. شما به روش‌های خارق العاده‌ای به قولتان عمل کرده‌اید.»

دونالد ترامپ هم روز جمعه پاسخ به این پشتیبانی که تا کنون به قیمت جان هزاران آمریکایی بی‌گناه تمام شده است، گفت: از پنج میلیون عضو انجمن ملی سلاح آمریکا به خاطر اعتماد کامل و جامع دوباره به من، سپاسگزارم.

وی افزود: مادامی که من رئیس جمهوری باشم، همیشه از متمم دوم بزرگ قانون اساسی حفاظت می‌کنم و هرگز اجازه نمی‌دهم تندروهای چپ این حق، تفنگ‌ها و پلیس‌تان را از شما بگیرند!

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا قرار است در سیزدهم آبان‌ماه در سراسر این کشور برگزار شود. تاکنون از طرف حزب جمهوریخواه، دونالد ترامپ و از طرف دموکرات‌ها، جو بایدن به عنوان نامزدهای انتخاباتی مطرح هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =