پارس جنوبی جم برای کسب رتبه تک رقمی تلاش می‌کند

بوشهر-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: با توجه به شناخت و اعتمادی که به بازیکنانم دارم رتبه این تیم در جدول لیگ باید تک رقمی شود.

سید سیروس پورموسوی جمعه شب پس از برتری ۲ بر یک تیمش برابر شهر خودرو در جمع خبرنگاران افزود: این برد ارزشمند را به بازیکنان تیم بویژه بزرگ‌ترهای تیم، میلاد باقری که مصدوم شد و مردم بزرگ جم تقدیم می‌کنم.
وی بیان کرد: از مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پارس، استاندار بوشهر و فرماندار و اعضای شورای شهر جم نیز تشکر می‌کنم که با حمایت خود منجر به تقویت روحی تیم پارس جم می‌شوند.
پورموسوی ادامه داد: پارس جنوبی جم در سه روز گذشته شرایط سختی داشت که با همت بزرگ‌ترهای تیم وضعیت تیم بخوبی مدیریت شد.
وی افزود: این تیم بازیکنان باتجربه و بزرگی دارد ولی به خاطر مشکلاتی که همه از آن باخبریم، از لحاظ ذهنی درگیر هستند. 
پورموسوی ادامه داد: با وجود مشکلات مالی بچه‌ها هم‌قسم شدند تا جایگاه تیم را در جدول لیگ برتر  فوتبال کشور ارتقا دهند.

سرمربی پارس جنوبی جم در ارتباط با مدت قراردادش با این باشگاه گفت: در فصل بعد نیز سرمربی پارس جنوبی جم هستم و از نیروهای بومی بیشتر استفاده می‌کنم.
وی افزود: استان بوشهر در رده سنی پایه توان زیادی دارد که باید بخوبی از این ظرفیت استفاده شود.
سرمربی پارس جنوبی عنوان کرد: پیش از این تیم و قرارداد سال بعدم مشخص بود، اما وقتی رضاییان (مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی) از من دعوت به همکاری کرد،  وظیفه خود دانستم به‌عنوان بچه جنوب بیایم و هر کمکی از دستم بربیاید انجام دهم. 
پورموسوی افزود: شرایط سخت بود، آن هم یک روز قبل از بازی مقابل تیم بزرگ شهر خودرو، اما به بازیکنان اعتقاد و اعتماد دارم و فکر می‌کنم بازیکنان بزرگی هستند.
پارس جنوبی جم با این برد ۲۴ امتیازی شد و به رده دوازدهم جدول صعود کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha