عملکرد ۴۰ ساله شورای نگهبان نشانه توفیق مستمر این نهاد بوده است

ارومیه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: تدبیر امام راحل در تاسیس شورای نگهبان قانون اساسی، از الطاف باریتعالی بوده  و مرور عملکرد ۴۰ ساله این مجموعه نشان می دهد مسیر و انتخاب شورای نگهبان مسیری درست بوده و این نهاد به وظایف خود به درستی عمل کرده است.

حجت الاسلام والمسلمین قریشی روز جمعه در دیدار با مسوول دفتر نظارت و بازرسی انتخابات آذربایجان غربی و اعضای هیات نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان افزود: شورای نگهبان قانون اساسی با عملکرد درخشان خود در چهار دهه گذشته به خار چشم دشمنان انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تبدیل شده است که نمونه بارز آن تحریم نمادین این نهاد توسط رژیم سلطه گر آمریکاست.

وی اضافه کرد: معمار کبیر انقلاب، آمریکا را شیطان بزرگ نامیدند بنابراین مخالفت و مبارزه این رژیم با شورای نگهبان نشان می دهد که آن مجموعه در مسیر صحیحی گام برمی دارد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی به انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: در این انتخابات مسیر، آن اندازه درست بود که مقام معظم رهبری مجلس یازدهم را یکی از انقلابی ترین و قوی ترین مجالس شورای اسلامی برشمردند.

حجت الاسلام والمسلمین قریشی از متولیان امر در دفتر نظارت و بازرسی انتخابات آذربایجان غربی و اعضای هیات‌های نظارت بر انتخابات، به دلیل ماندگاری آثار اعمال و تصمیماتشان خواست، در تمام مراحل کار رضایت کامل الهی را در نظر داشته باشند .

در این جلسه قنبر  کریم‌نژاد نیز به بیان اقدامات مرکزنظارت بر انتخابات در آذربایجان غربی پرداخت.

۲۶ تیر سالروز تشکیل شورای نگهبان به فرمان امام راحل است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha