۲۷ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۱۲
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 83858537
۰ نفر

برچسب‌ها

شرجی و رطوبت هوا در بوشهر افزایش می‌یابد

بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: امروز و طی روزهای آینده شرجی و رطوبت هوا در این استان افزایش می‌یابد.

پیام مساعدی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد در مدت یاد شده وزش باد در نیمه‌های روز، غبار محلی و در برخی مناطق نیز مه صبحگاهی از پدیده‌های غالب در استان باشد.

وی بیان کرد: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر صاف تا کمی همراه با غبار محلی و گاهی افزایش ابر و در ساعت‌هایی از ظهر وزش باد و در صبحگاه در برخی مناطق همراه با مه صبحگاهی پیش بینی می‌شود.
مساعدی ادامه داد: در این مدت جهت وزش باد متغیر، به طور غالب جنوب غربی تا جنوب شرقی با سرعت ۶ تا ۲۸ کیلومتر در ساعت و در ساعت‌هایی از بعد از ظهر گاهی تا ۳۴ کیلومتر در ساعت پیش بینی شده است.
وی افزود: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج ۳۰ تا ۹۰ سانتی‌متر و طی ساعت‌هایی از بعد از ظهر گاهی تا ۱۲۰ سانتی‌متر پیش‌بینی می‌شود.

مساعدی عنوان کرد: فردا در بندر بوشهر زمان مد اول دریا ساعت ۰۶:۱۹، جزر اول دریا ساعت ۱۴:۲۷، مد دوم دریا ساعت ۱۹:۵۰ و جزر دوم دریا ساعت ۲۳:۰۲ خواهد بود.

وی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته نیز برازجان و جم به ترتیب با ۴۸ و ۲۶ درجه سانتی‌گراد بیشترین و کمترین میزان رطوبت را در استان بوشهر تجربه کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =