۱۰ درصد قرارداد بازیکنان استقلال خوزستان پرداخت شد

اهواز - ایرنا - مدیر رسانه‌ای باشگاه استقلال خوزستان گفت: ۱۰ درصد دیگر از مطالبات بازیکنان این تیم پیش از بازی با مس کرمان به حساب آنها واریز شد.

علیمراد سالاری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بخشی از قرارداد بازیکنان و کادر فنی تیم با حمایت شرکت گروه ملی پرداخت شد که این موضوع باعث انگیزه بیشتر در بین بازیکنان خواهد شد. 

وی با بیان اینکه بازیکنان تیم در مجموع ۸۰ درصد مبلغ قرارداد خود را دریافت کرده اند گفت: تمرین تیم با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود و بازیکنان از روحیه بسیار خوبی برخوردار هستند.

مدیر رسانه ای باشگاه گفت: در آخرین مرحله تست گیری از بازیکنان و کادر فنی، جواب آزمایش همه اعضا تیم منفی بود و این امر موجب شد تا با خیال راحت تمرین را دنبال کنیم.

وی گفت: در چند بازی گذشته عملکرد بسیار خوبی داشتیم و در بازی با رایکا بابل اگر قدر موقعیت های از دست رفته را می دانستیم، به جای یک امتیاز سه امتیاز به اندوخته های خود اضافه کرده بودیم. امیدواریم در بازی با مس کرمان بازی خوبی به نمایش گذاشته و با دست پر از میدان خارج شویم.

به گزارش ایرنا تیم استقلال خوزستان فصل ۹۵_۹۴ قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران را به خود اختصاص داد اما در طول سه سال گذشته این تیم با عملکرد ضعیف خود به لیگ دسته یک فوتبال سقوط کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =