فرماندار مریلند هم با انتشار کتابی از ترامپ انتقاد کرد

تهران- ایرنا- در راستای انتشار چندین کتاب علیه ترامپ، فرماندار ایالت مریلند نیز از انتشار کتاب جدید خود علیه سیاست‌های دونالد ترامپ در پاسخ به ویروس کرونا در آمریکا خبر داد. 

به نوشته روز پنجشنبه واشنگتن پست، "لری هوگان" فرماندار مریلند که قرار است به زودی کتاب وی تحت عنوان "هنوز هم سرپا ایستاده ایم" منتشر شود، در کتاب خود شدیدا به سیاست‌های ترامپ در پاسخ به ویروس کرونا انتقاد کرده و می‌نویسد: ترامپ در زمان شیوع کرونا ترجیح می‌دهد که دیگران را به جای دولت خود مورد سرزنش قرار دهد و بیشتر بر چشم‌اندازهای انتخاباتی خود متمرکز است تا مدیریت بحران سلامت عمومی در زمان شیوع کرونا. 

هوگان در ادامه می‌نویسد: تصمیم تهیه ۵۰۰ هزار کیت آزمایش کرونا توسط ایالت مریلند از کره جنوبی به علت ناامیدی آنان از دولت ترامپ بوده است. 

به نوشته فرماندار مریلند: واضح بود که اگر ما منتظر پاسخ رییس جمهوری برای تصمیم در مورد برخورد با ویروس کرونا می‌ماندیم هم اکنون ما باید شاهد مرگ و میر بیشتر شهروندان خود بودیم. 

هوگان می‌نویسد: در حالی که همکاران من در مریلند به شدت خواهان کمک برای انجام آزمایش کرونا بودند، ترامپ در همه جا حضور پیدا می‌کرد و به دروغ اظهار داشت که آزمایش کرونا برای همگان قابل دسترسی است. 

با گذشت سه سال از دوره ریاست جمهوری «دونالد ترامپ» کتاب‌های متعددی در افشاگری علیه وی و دولتش نوشته شده که معمولا با اقبال خوانندگان هم روبرو شده‌اند. 

کتاب "اتاق اتفاق"، خاطرات کاخ سفید به قلم جان بولتون مشاور سابق امنیت ملی دولت ترامپ که پس از مدت‌ها کشمکش در تاریخ بیست‌وسوم ژوئن (۳ تیر ۹۹) به بازار آمد، حسابی سروصدا کرد و خبرساز شد. 

مری ترامپ برادرزاده ۵۵ ساله ترامپ نیز با انتشار کتاب چگونه خانواده‌ام خطرناک‌ترین مرد جهان را ساخت دست به افشاگری علیه رییس جمهوری آمریکا زد. 
 
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =