سه امتیاز ارزشمند ماشین‌سازی؛ ذوب‌آهن بدشانس

تهران- ایرنا- تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز در دیدار خارج از خانه مقابل ذوب‌آهن اصفهان و در رقابتی که با تصمیمات بحث برانگیز داوری همراه بود به برتری ارزشمند دو بر یک دست یافت.

امشب (پنجشنبه) در آغاز هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران، ذوب‌آهن در ورزشگاه فولادشهر از ماشین سازی پذیرایی کرد و در حالی‌که نمایش خوبی داشت و فرصت‌های متعدد گلزنی را از دست داد، متحمل شکست شد.

قضاوت این دیدار را «محمدحسین ترابیان» و کمک‌های «علی‌اکبر نوری» و «محسن بابایی» برعهده داشت.

این بازی در حالی آغاز شد که ماشین سازی با تغییرات کادر فنی مواجه شد و پس از رفتن «رضا مهاجری» از این تیم، «هومن افاضلی» سرمربی نماینده تبریز شده است.

در دقیقه ۲۸ توپ به دست مدافع ذوب‌آهن برخورد کرد تا داور پس از تعللی چند ثانیه‌ای، نقطه پنالتی را به سود میهمان نشان دهد.

«بابک مرادی» هافبک ماشین سازی پشت توپ ایستاد که ضربه او از کنار دروازه بیرون رفت تا بهترین بخت میهمان از دست برود.

در دقیقه ۳۵ ذوب‌آهن به گل رسید که کمک داور، پرچم خود را به نشان آفساید بالا برد تا گل مردود شود.

در دقیقه ۳۹ «دانیال اسماعیلی‌فر» هافبک خوش‌تکنیک میزبان با خطایی مدافع حریف سرنگون شد تا این‌بار، ذوب آهن صاحب پنالتی شود.

«ایوان مارکوویچ» این ضربه پنالتی را به گل نخست بازی تبدیل کرد.

پنج دقیقه پس از آن داور با تصمیمی مشکوک بازهم برای ماشین‌سازی اعلام پنالتی کرد. «قائم اسلامی‌خواه» از این فرصت طلایی استفاده کرد و کار را به تساوی کشاند.

در دقیقه ۵۱ توپ ارسالی ماشین‌سازی را «دارکو بیدوف» بازیکن ذوب‌آهن که بین دو نیمه وارد زمین شده بود به اشتباه درون دروازه میزبان جای داد.

در ادامه شاگردان «لوکا بوناچیچ» برای جبران مافات، حملات زیادی را طراحی کردند.

در دقیقه ۸۰ ذوب‌آهن دروازه میهمان را باز کرد که داور با تصمیمی بحث برانگیز و عجیب، گل را به دلیل نامشخص مردود اعلام کرد که با اعتراض شدید اعضای تیم میزبان همراه شد.

نتیجه این اعتراضات شدید، اخراج «قاسم حدادی‌فر» کاپیتان ذوب‌آهن بود. سپس «عزیز معبودی» از ماشین سازی اخراج شد.

ماشین سازی با این پیروزی به امتیاز ۲۷ رسید تا به طور کامل از انتهای جدول جدا شود و ذوب آهن هم در امتیاز ۲۵ باقی ماند.

ترکیب ذوب‌آهن

معراج اسماعیلی، هادی محمدی، وحید محمدزاده، فرشاد محمدی‌مهر، حمید ملکی(مهران درخشام مهر)، مهدی مهدی‌پور (حمید بوحمدان)، قاسم حدادی‌فر، دانیال اسماعیلی‌فر، محمدرضا عباسی، احسان پهلوان و ایوان مارکوویچ (دارکو بیدوف)

ترکیب ماشین‌سازی

حامد لک، شاهین توکلی، ادواردو دوسانتوس، مسیح زاهدی، عزیز معبودی، میلاد نوری، قائم اسلامی‌خواه، سیدمحمد خرم‌الحسینی(علیرضا مصطفایی)، محمد قادری، بابک مرادی و علی آل‌کثیر (عرفان افراز)

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =