مربی استقلال:سازمان لیگ ضدو نقیض تصمیم‌گیری کرد

آبادان - ایرنا - مربی تیم فوتبال استقلال تهران با بیان اینکه استقلال همان مشکلی را دارد که تیم فوتبال فولاد خوزستان دچار آن است گفت: با تصمیم ضد و نقیض سازمان لیگ بازی‌های استقلال برگزار ولی بازی‌های فولاد به خاطر کرونا متوقف می‌شود.

به گزارش ایرنا مجید نامجو مطلق پنجشنبه شب در نشست خبری پیش از بازی استقلال تهران و صنعت نفت آبادان با انتقاد از سازمان لیگ برتر در خصوص تعویق دیدارهای فولاد خوزستان افزود: ما هم مانند فولاد بازیکنانی داریم که به کرونا مبتلا شدند و دلیل آن هم بازی کردن در اهواز برابر فولاد خوزستان بود.

وی گفت: جای تعجب است که بازی های فولاد به تعویق می افتد ولی ما باید بازی هایمان را با تعداد زیاد بازیکنان غایب برگزار کنیم.

نامجومطلق اظهار داشت: البته چند بازیکن کرونایی ما به بازی فردا می رسند ولی به لحاظ آمادگی شرایط خوبی ندارند ضمن اینکه سیاوش یزدانی و عارف غلامی بدلیل مبتلا شدن به کرونا و مسعود ریگی بدلیل محرومیت از غایبان ما در بازی فردا هستند.

وی در ادامه با بیان اینکه تیم نفت آبادان بازیکنانی در اختیار دارد که به لحاظ حرکات انفرادی شرایط خوبی دارند افرود: این دیدار برای ما بسیار مهم است زیرا با کسب سه امتیاز می توانیم شانسمان برای کسب سهمیه آسیا را افزایش دهیم.

مربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: هر بازی برای ما حکم فینال را دارد و فرصت اشتباه کردن را نداریم.

نامجومطلق تصریح کرد: با تیم هایی بازی داریم که همانند ما شانس کسب سهمیه آسیا را دارند لذا از دست دادن امتیاز برابر این تیم ها برای ما گران تمام می شود.

تیم فوتبال استقلال تهران فردا جمعه از هفته بیست و پنجم رقابت های لیگ برتر میهمان صنعت نفت آبادان است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =