معزی: روسیه از برجام در برابر یکجانبه گرایی آمریکا حمایت کرد

تهران - ایرنا- معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهوری نوشت: امروز روحانی و پوتین گفت‌وگویی چهل دقیقه‌ای داشتند؛ در این مکالمه تلفنی، پوتین حمایت قاطع روسیه از برجام را در برابر یکجانبه گرایی ایالات متحده اعلام کرد.

علیرضا معزی مشاور رسانه‌ای رییس جمهوری امروز پنجشنبه در صفحه شخصی خوددر توییتر با اشاره به گفت‌وگوی تلفنی رییس جمهوری با پوتین افزود: امروز روحانی و پوتین گفت‌وگویی چهل دقیقه ای داشتند؛ در این مکالمه تلفنی، پوتین حمایت قاطع روسیه از برجام را در برابر یکجانبه گرایی ایالات متحده اعلام کرد و خواستار ادامه همکاری هایی سه جانبه ایران، روسیه و ترکیه در روند آستانه شد.

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی امروز در گفت وگوی تلفنی با "ولادیمیر پوتین" رییس جمهور روسیه، توسعه همکاری‌های دوجانبه و متوازن با مسکو را در تمامی سطوح سیاسی، اقتصادی، علمی و فرهنگی مورد تاکید قرار داد و از رایزنی‌ها و مذاکرات مسوولان دو کشور برای اجرایی و عملیاتی شدن توافقات ابراز خرسندی کرد.

روحانی در ادامه این گفتگو با اشاره به برگزاری نشست مجازی سران سه کشور ایران، روسیه و ترکیه با هدف برقراری صلح و ثبات و آرامش در سوریه، بر ضرورت ادامه همکاری‌های سه کشور در روند آستانه برای تحقق این هدف به ویژه در زمینه مسائل انسانی تاکید کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =