۲۶ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۳۸
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 83857878
۰ نفر

برچسب‌ها

دمای هوا در برازجان بوشهر به ۵۰ درجه رسید

بوشهر- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: با آغاز دور جدید گرما، دمای هوا در ۲۴ ساعت گذشته در شهر برازجان این استان به ۵۰ درجه سانتیگراد رسید.

پیام مساعدی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: همچنین در این مدت شهرهای اهرم و خورموج با گرمای ۴۹ و دیلم ۴۷ درجه را تجربه کردند.
وی بیان کرد: پیش بینی شده افزایش دمای هوا تا روز جمعه هفته جاری در این استان تداوم داشته باشد.
مساعدی ادامه داد: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد در ساعت‌هایی از  بعد از ظهر امروز تا حدودی در مناطق شمالی و مرکزی استان به سرعت بادهای شمال غربی افزوده می‌شود.
وی گفت: با این شرایط سواحل استان در این مناطق نیز به نسبت متلاطم خواهد بود.
مساعدی ادامه داد: همچنین پیش بینی می‌شود از فردا و طی روزهای آینده، وزش ملایم بادهای جنوبی، افزایش شرجی و رطوبت هوا، غبار محلی و در برخی نقاط نیز مه صبحگاهی از پدیده‌های غالب در سطح استان باشد.
وی گفت: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی و گاهی افزایش ابر و طی ساعت‌هایی از بعد از ظهر همراه با وزش باد و در صبحگاه در برخی مناطق با مه صبحگاهی پیش بینی می‌شود.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: در این مدت جهت وزش باد در مناطق شمالی و مرکزی شمال غربی تا جنوب غربی با سرعت ۸ تا ۳۰ گاهی تا ۳۸ کیلومتر در ساعت و در مناطق جنوبی استان به طور غالب جنوب غربی تا جنوب شرقی با سرعت ۶ تا ۲۸ و گاهی تا ۳۴ کیلومتر در ساعت پیش بینی شده‌است.
مساعدی عنوان کرد: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج ۳۰ تا ۹۰ گاهی تا ۱۲۰ سانتیمتر پیش بینی می‌شود.
وی افزود: فردا در بندر بوشهر زمان مد اول دریا ساعت ۰۵:۳۷ بامداد، جزر اول ۱۳:۴۸ ، مد دوم ۱۸:۴۴ و جزر دوم  ۲۱:۱۰ خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =