احتمال ریزش سنگ در جاده‌های کوهستانی استان تهران

تهران _ ایرنا _ معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران با اشاره به بارش باران در مناطق کوهستانی گفت: بدلیل بارش باران شاهد ریزش سنگ در این مناطق هستیم.

عادل مصدقی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طبق پیش بینی هواشناسی استان تهران در ۴۸ ساعت آینده در مسیرهای کوهستانی و شمالی استان بارش باران همراه با رعد و برق پیش بینی شده است.

این مسئول اظهار داشت: با توجه به اینکه در روزهای آخر هفته حجم تردد در مسیرهای کوهستانی و شمالی استان افزایش پیدا می کند از مسافران می خواهیم با سرعت مطمئنه در این مسیرها تردد کنند و از اتراق و توقف در حاشیه رودخانه ها و مناطق کوهستانی خودداری کنند.

وی خاطرنشان کرد: بدلیل همین بارش ها اواسط این هفته شاهد ریزش سنگ در محور زردبند- فشم در شمال پایتخت بودیم که البته در این حادثه به فردی آسیب نرسید.

معاون راهداری استان تهران یادآور شد: شب گذشته نیز در مسیر امین آباد فیروزکوه شاهد بارش باران بودیم که این بارش های لحظه ای تا شامگاه جمعه ادامه دارد به همین منظور تیم های راهداری در مناطق شمالی و کوهستانی استان با تجهیزات کامل مستقر هستند.

ترافیک نیمه سنگین در جاده های پایتخت

این مسئول همچنین درباره آخرین وضعیت ترافیکی در مسیرهای استان تهران نیز گفت: در آزاد راه تهران- ساوه و همچنین مسیر جاجرود- بومهن ترافیک نیمه سنگین است.

مصدقی خاطرنشان کرد: در مسیرهای تهران- پاکدشت، آزاد راه تهران- کرج و مسیر احمدآباد مستوفی به سمت شهریار نیز تردد خودروها بصورت نیمه سنگین در جریان است.

به گفته وی، در سایر مسیرهای ورودی و خروجی تهران به ویژه در مسیرهای شمال، فیروزکوه و دماوند تردد خودروها بصورت روان و عادی در جریان است.

معاون راهداری استان تهران به رانندگان توصیه کرد با سرعت مطمئنه و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در جاده ها حرکت کنند و در صورت اطلاع از آخرین وضعیت ترافیکی در کلیه مسیرهای کشور به سامانه ۱۴۱ تماس حاصل کنند

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =