۲۶ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۵۲
کد خبرنگار: 2215
کد خبر: 83857775
۲ نفر

برچسب‌ها

انبار واحدهای شیمیایی از بازار تهران جمع‌آوری شد

تهران _ ایرنا _ مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران از تکمیل مرحله انتقال انبار واحدهای شیمیایی از محدوده بازار خبر داد.

سید علی مفاخریان روز پنجشنبه در جمع اعضای اتحادیه شیمیایی فروشان اظهار داشت: مطابق با قولی که پیش تر به شهروندان داده بودیم، باقیمانده واحدهای شیمیایی فروش در محدوده شهر به مجتمع کیمیا منتقل شد.

وی افزود: فعالیت واحدهای باقیمانده ماندهدر قالب واحد فروش بدون وجود انبار محصولات شیمیایی، از نظر شهرداری بدون اشکال است مگر این که مصادیق مورد نظر شورای تامین استان را در بر بگیرد.

مفاخریان با اشاره به اجرای عملیات پایش برای شناسایی و تعیین تکلیف فروشندگان مواد شیمیایی  خاطرنشان کرد: واحدهایی که پروانه کسب نداشته باشند از طرف اتاق اصناف و اتحادیه  مربوطه  تحت هیچ شرایطی مجاز به ادامه  فعالیت نیستند ولی برخورد با آنها باید به واسطه اتحادیه صورت بگیرد.

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر با تاکید بر اینکه فرسودگی بافت منطقه و  حجم بالای  تردد شهروندان در بازار باعث می شود که هر حادثه ای آثار جبران ناپذیری به بار بیاورد، یادآور شد: مقصد فروشگاه ها و انبارهایی که منتقل می‌شوند باید توسط متخصصین سازمان آتش نشانی کنترل تا از بروز حوادثی چون بیمارستان سینا اطهر  از سوی شیمیایی فروشان جلوگیری شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =