سه پروژه برقرسانی در  اردکان به بهره برداری رسید

یزد - ایرنا - معاون طرح و توسعه شرکت برق منطقه‌ای یزد گفت: سه پروژه برقرسانی با مجموع ۲۰۰ میلیارد ریال هزینه که در این شهرستان اجرا شد، به بهره­ برداری رسید.

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای یزد، علیرضا رفیعی پروژه‌های بهره برداری شده را شامل احداث خط ۶۳ کیلوولت سرو، امامزاده و توسعه فیدرهای خط ۶۳ کیلوولت مربوطه در پست‌های سرو و امامزاده ذکر کرد.

وی افزود: این پروژه شامل سه بخشِ توسعه «دو بی» ۶۳ کیلوولت در پست سرو، کلید دار کردن دو بی موجود در پست امامزاده و خط ۶۳ کیلوولت سرو - امامزاده است که هدف از اجرای آن‌ها، انتقال بخشی از بار پست امامزاده از پست ۲۳۰ کیلوولت اردکان به پست ۴۰۰ کیلوولت سرو است.

وی جلوگیری از پرباری پست ۲۳۰ کیلوولت اردکان، تبدیل اتصال پست امامزاده از حالت شعاعی به دو سو تغذیه، ایجاد ظرفیت برای پاسخگویی به رشد بار صنعتی منطقه و کاهش تلفات را از اهداف اجرای این پروژه‌ها دانست.

رفیعی تصریح کرد: خط ۶۳ کیلوولت سرو – امامزاده به طول ۲۰ کیلومتر شامل دو بخش جدیدالاحداث به طول ۱۱ کیلومتر به صورت چهار مداره (سیم کشی دو مدار) و بخشی از خط اختصاصی تحویلی از مشترک به طول ۹ کیلومتر است.

در حال حاضر حدود ۹ هزار نفر در ۲۹ روستای اردکان ساکن هستند و  مرکز این شهرستان ۹۸ هزار نفری در ۶۰ کیلومتری شمال غربی شهر یزد قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha