بسته‌های کمک‌معیشتی بین صنعتگران صنایع دستی اردبیل توزیع شد

اردبیل - ایرنا - معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل از توزیع ۵۰۰ بسته کمک‌معیشتی بین هنرمندان و صنعتگران صنایع دستی آسیب‌دیده از بیماری کرونا خبر داد و گفت: این بسته‌ها در بین بافندگان گلیم و مسند منطقه عنبران نمین توزیع شد.

ناصر محمودی روز پنجشنبه اظهارداشت:‌ این بسته‌ها با همکاری و هماهنگی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان و اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان بین هنرمندان و صنعتگران صنایع دستی بخش عنبران از توابع شهرستان نمین توزیع شد.

او افزود: مقرر شده با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام و در صورت تامین بسته‌های معیشتی در سایر شهرستان‌های استان نیز در بین هنرمندان و صنعتگران آسیب‌دیده از کرونا توزیع شود.

محمودی حمایت از هنرمندان را از برنامه‌های مهم این معاونت برشمرد و گفت: در شرایط فعلی حمایت از هنرمندان و صنعتگران آسیب‌دیده از کرونا از جمله اولویت‌های این اداره کل بوده و در این زمینه پیگیری‌های لازم انجام می‌شود.

او بیان کرد:‌ در راستای حمایت از این قشر در نظر گرفته شده تا تسهیلات حمایتی برای فعالان خسارت‌دیده در این زمینه اعطا شود که باید این افراد با مراجعه به سامانه کارا و ثبت‌نام در آن نسبت به دریافت تسهیلات اقدام کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =