شتاب بخشی به روند صادرات از سیاست های محوری در هرمزگان است

بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان با تاکید بر حمایت هر چه بیشتر از صادرات، گفت: ، شتاب بخشیدن به روند صادرات از سیاست های محوری در استان است.

فریدون همتی شامگاه چهارشنبه در نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان هرمزگان اظهار داشت: باتوجه به اهمیت موضوع صادرات کالا، حمایت و پشتیبانی از صادرکنندگان را به طور ویژه در دستور کار داریم و تلاش می‌کنیم با رفع موانع، بستر مناسبی برای فعالیت آن ها فراهم شود.

وی تاکید کرد: صادرات کالا از مبادی رسمی مورد حمایت است و تمامی شرایط جهت تسهیل آن فراهم می‌شود.

استاندار هرمزگان گفت: ملوانان و لنج داران استان می‌توانند برابر با میزان کالاهایی که صادر می کنند، کالاهای مورد نیاز کشور را از طریق مبادی رسمی وارد کنند.

وی بیان داشت: حمایت های لازم توسط دستگاه‌های مسئول از صادرکنندگان و همچنین جهت توسعه تجارت ملوانی در هرمزگان انجام می‌شود.

همتی تصریح کرد: ملوانان و لنج داران در استان، صادرات کالاهای تولیدی را به شکل رسمی از طریق بنادر و گمرکات در شهرستان‌های مختلف ساحلی هرمزگان انجام دهند.

استاندار هرمزگان گفت: باید تلاش کنیم که سهم کالاهای ایرانی در بازارهای بین المللی هرچه بیشتر افزایش یابد و در این راستا نیز باید حمایت‌ها و کمک‌های خوبی از فعالان بخش خصوصی داشته باشیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =