البرز میزبان جشنواره  ملی کرونا و رسانه است

کرج - ایرنا - رییس دانشگاه پیام نور استان البرز گفت: این دانشگاه شهریور ۱۳۹۹ میزبان جشنواره ملی کرونا با موضوع "کرونا و رسانه" ویژه دانشجویان سراسر کشور است.

سیداسحاق جلالیان روز چهارشنبه از آغاز فعالیت دبیرخانه جشنواره و ثبت نام در سایت جشنواره  خبرداد و افزود: دانشجویان سراسر کشور می‌توانند با مراجعه به این سایت در موضوع کرونا و رسانه و ارسال آثار خود، از جوایز ارزنده آن نیز بهره‌مند گردند.
وی ادامه داد: محورهای جشنواره شامل کرونا و فرهنگ، کرونا و اجتماع، کرونا و اقتصاد، کرونا و سیاست، کرونا و بهداشت، کرونا و دعا و نیایش، کرونا و سلامت روان، کرونا و جهادگران و کرونا و دانشگاه است.
وی اضافه کرد: دانشجویان می‌توانند به دلخواه یک یا چند موضوع یادشده را انتخاب کرده و در محتوای ویژه‌نامه به کار ببرند و آثارشان را تا پایان شهریور ۱۳۹۹ به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
رییس دانشگاه پیام نور البرز اظهار داشت: در این جشنواره وزارت علوم تحقیقات و فناوری، دانشگاه پیام نور، دانشگاه علمی و کاربردی، سازمان آموزش فنی و حرفه ای و دانشگاه فرهنگیان همکاری دارند و دبیر خانه این جشنواره در دانشگاه پیام نور استان البرز فعالیت می‌کند.
جلالیان با قدردانی از تلاش‌ها و حمایت‌های همه جانبه معاونت فرهنگی دانشگاه پیام نور اظهار امیدواری کرد: باحمایت مسوولان دانشگاه و همراهی و شرکت گسترده دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور گامی موثر در مقابله با بیماری کرونا برداشته و با ارائه راهکارهای موثر در حوزه رسانه و  اطلاع رسانی از شیوع این بیماری خطرناک جلوگیری شود.
فعالیت دانشگاه پیام نور استان البرز بهمن ۱۳۸۹ آغاز شد و دارای یک مرکز ستادی، یک مرکز و پنج واحد دانشگاهی است.
این دانشگاه در مجموع ۲۴ هزار دانشجو در استان البرز دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =