همه نهادها برای حفظ ارزش‌های اسلامی تلاش کنند

کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه، از همه دستگاه‌ها و ادارات خواست برای حفظ ارزش‌های اسلامی از جمله حجاب تلاش کنند.

حجت الاسلام یوسف احمدی روز چهارشنبه در همایش تجلیل از بانوان برتر حجاب در پایگاه یکم رزمی هوانیروز کرمانشاه افزود: در تمام حوادث و بلایای طبیعی نام هوانیروز در کمک رسانی به مردم همیشه درخشان است.

او گفت: امروز ارتش از محبوبیت خاصی برخوردار است که مرهون رشادت های همسران شما در پایگاه هوانیروز است.

وی با اشاره به ترفند دشمن در از بین بردن اعتقادات مردم و اخلاقیات اشاره کرد و گفت: همه نهادها و سازمان های انقلابی باید دست به دست هم دهند تا این ارزش والا که همان حجاب است حفظ شود.

وی با اشاره به اینکه حجاب یک ارزشی گرانبها و فاطمی است، اشاره کرد و گفت: اولین چیزی که در وصیت شهدا به چشم می خورد سفارش همگان به حجاب است که باید در حفظ آن کوشا باشیم.

او تاکید کرد برپایی نمایشگاه های عفاف و حجاب باید از اولویت های همه ما باشد.

 رییس عقیدتی، سیاسی پایگاه یکم رزمی هوانیروز کرمانشاه نیز در ادامه این همایش گفت: این همایش ها و آیین ها به برکت انقلاب اسلامی است چرا که در دوره های قبل از انقلاب اسلامی نه اینکه به حجاب اهمیت داده نمی شد بلکه از طرف حکومت ها کشف حجاب هم صورت می‌پذیرفت.

حجت الاسلام محمد مولوی با تبریک این ایام به همه خواهران محجبه کوی سازمانی اظهار داشت: حجاب و عفاف جزء ضرورت های دینی و اعتقادی ماست و هر ۲ دو مقوله ای هستند که در کنار هم باید حفظ شوند چرا که هر کسی باید هم ظاهر خود را حفظ کند و هم باطن خود را حجاب ظاهر را اصلاح می‌کند و عفاف به اصلاح باطن می پردازد.

در پایان رییس عقیدتی سیاسی پایگاه هوانیروز از تلاش های فرماندهی پایگاه تقدیرکرد که در تمام آیین های عقیدتی پشتیبانی خوبی از کارهای فرهنگی دارد.

در پایان این مراسم از بانوان محجبه تقدیر به عمل آمد و هدایایی از طرف فرماندهی به خانواده ها اهدا شد.