بزرگترین مرکز اورژانس جنوب کشور در شیراز ساخته می‌شود

شیراز - ایرنا- کلنگ ساخت بزرگترین اورژانس جنوب کشور در شیراز به همت نیکوکاران سلامت فارس روز چهارشنبه در بیمارستان نمازی شیراز به زمین خورد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در مراسم آغاز اجرای این مجموعه  خدمات اورژانس و فوریت های پزشکی ، چنین اقدام خداپسندانه ای را در بحران کرونا و شرایط سخت اقتصادی بسیار ارزشمند و یک اقدام نیک ملی و کشوری دانست و گفت: این اقدام نه تنها در خدمت رسانی به مردم فارس، بلکه در بهبود خدمت رسانی به مردم استان های همجوار و کشور نیز بسیار تاثیرگذار است، بیمارستان نمازی به مردم استان های مختلف کشور به ویژه استان های همجوار و جنوب کشور خدمت رسانی می کند.

مهرزاد لطفی با تقدیر از این نیکوکار عرصه سلامت برای این اقدام نیک اندیشانه افزود: با ساخت اورژانس بیمارستان نمازی که به عنوان یکی از مهمترین بیمارستان های خیرساز مادر در کشور محسوب می شود، گام بزرگی در عرصه سلامت مردم فارس و استان های همجوار برداشته می شود.

وی با اشاره به اینکه بیمارستان نمازی در ارایه خدمت های مختلف تخصصی درمانی، نه تنها در فارس و کشور، بلکه در عرصه بین الملل نیز مطرح است، اظهار کرد: یکی از مهمترین بخش های مهم و مطرح این بیمارستان، ارایه خدمت به بیماران اورژانسی و سرپایی در بخش اتفاقات است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اعلام اینکه این مجموعه در ۱۰ طبقه با متراژی برابر با ۱۰هزار مترمربع زیربنا پیش بینی شده است، ابراز امیدواری کرد تا در آینده نه چندان دور شاهد افتتاح و بهره برداری این مجموعه به همت خیر عرصه سلامت باشیم.

قاسم ازکات نیکوکار سلامت اهل لامرد نیز به عنوان خیر این پروژه بزرگ عرصه سلامت استان، هدف از این اقدام را افزایش خدمت رسانی به مردم جنوب کشور و هم استانی های فارس دانست و با قدردانی از تلاشگران عرصه سلامت به ویژه مسوولان و کارکنان این عرصه، گفت: همه باید برای تامین سلامت جامعه تلاش کنیم.

جاودانه شدن اقدام نیکوکارانه خیرین بزرگ در اذهان عمومی

سرپرست بیمارستان نمازی  شیراز نیز در حاشیه برگزاری این مراسم گفت: مرکز آموزشی درمانی نمازی به عنوان بزرگترین مرکز ارایه خدمات درمانی و آموزشی در جنوب کشور از سال ۱۳۳۴ تا کنون در حال ارایه خدمت به مراجعان است.

محمدصادق مسعودی با اعلام اینکه این بیمارستان سالانه نزدیک به ۸۰ هزار مراجعه کننده خدمات بستری ارایه می دهد، افزود: روزانه نزدیک به 30  هزار نفر به این بیمارستان مراجعه می کنند.

وی ادامه داد: این مجموعه به دلیل توانمندی در ارایه خدمات تخصصی و فوق تخصصی درمانی، در جنوب کشور مورد توجه بوده و به رسالت خود که ارایه باکیفیت ترین خدمات درمانی با کمترین هزینه بوده، پایبند است.

دکتر مسعودی اعلام کرد: با نیت نیکوکار عرصه سلامت دارد، اورژانس بیمارستان نمازی  با فضایی به مساحت ۱۰ هزار مترمربع ساخته و بازسازی اتاق عمل های این مرکز درمانی انجام می شود.

سرپرست این مرکز آموزشی و درمانی اضافه کرد: خیرین بزرگی همچون مرحوم  محمد نمازی  و  قاسم ازکات  که با نیت خیر به بیماران کمک می کنند، همواره در یاد و خاطره اساتید، پزشکان، کارکنان و مردم جاودانه می ماند و ما قدردان همیشه این نیکوکاران هستیم.

اخبار مرتبط

  • اینجا چراغی روشن است

    اینجا چراغی روشن است

    شیراز - ایرنا- نیکوکاران عرصه سلامت چراغ نیکوکاری را در شیراز همچنان روشن نگه داشته‌اند و در…

سرخط اخبار استان‌ها