استاندار: سرعت در اجرای پروژه مسکن محرومان در اصفهان ضروری است

اصفهان- ایرنا - استاندار اصفهان با اشاره به اهتمام دولت در حمایت از محرومان گفت: سرعت در ساخت مسکن محرومان و خانواده‌های نیازمند در این استان ضروری است.

عباس رضایی روز چهارشنبه در جلسه بررسی روند اجرایی صدور پروانه و خدمات مهندسی تفاهم نامه همکاری مشترک بین سازمان برنامه و بودجه کشور، استانداری اصفهان، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و کمیته حضرت امام خمینی (ره) اظهارداشت: با اجرای این تفاهم نامه بیش از چهار هزار واحد مسکونی به متراژ ۶۰ متر مربع احداث شد و به خانواده های کم درآمد و آسیب پذیر مناطق روستایی و شهرهای دارای ظرفیت استقرار دائم واگذار شود.

وی با اشاره به آمادگی، انسجام و تمهیدات لازم برای ساخت چهار هزار واحد مسکونی محرومان، بر سرعت در ساخت این واحدها در استان تأکید کرد.

استاندار تصریح کرد: در صورت ساخت این واحدها در زمان مشخص و تعیین شده می توان مجوز اعتبار لازم برای ساخت واحدهای بیشتری را برای استان از دولت اخذ کرد.

وی رضایی تصریح کرد: در سفر اخیر معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور در راستای تأمین مسکن خانواده های نیازمند و فاقد سرپناه مناسب در روستاها و شهرهای استان بین سازمان برنامه و بودجه کشور، استانداری اصفهان، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و کمیته امداد امام خمینی(ره) تفاهم نامه منعقد شد. 

محمد باقر نوبخت ششم تیرماه در جریان سفر به اصفهان گفت: رییس جمهور همواره بر اولویت قرار دادن طرح‌های مرتبط با اقشار کم در آمد تاکید دارد و بر این اساس احداث چهار هزار واحد مسکونی از اولویتهای استان اصفهان است که تا پایان امسال ساخته و تحویل می شود.

وی افزود: اجرای طرح احداث سه هزار واحد مسکن محرومان استان اصفهان با مشارکت بنیاد مسکن در روستاها و یک‌هزار واحد برای مددجویان کمیته امداد در شهرها را باید چتر حمایت دولت بر سر اقشار آسیب‌پذیر این خطه نامید که برغم تمامی محدودیت‌های اعتباری و مالی قرار است کلید آن تا پیش از پایان دولت دوازدهم به نیازمندانش تحویل دهد.

استان افزون بر پنج میلیون نفری اصفهان ۲۴ شهرستان دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =