گل‌محمدی: حرفی از استعفا نزده‌ام

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه حرفی از استعفا نزده است، گفت: از صحبت‌هایم برداشت اشتباه شده بود و کار کردن در پرسپولیس برایم افتخار بزرگی است.

یحیی گل‌محمدی، امروز (چهارشنبه) در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر فولاد خوزستان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر، اظهار داشت: هر بازی که می‌گذرد، حساسیت لیگ بیشتر می‌شود. با توجه به شرایط ۲ تیم در جدول، ما و فولاد برای کسب سه امتیاز به زمین می‌رویم. فولاد از تیم‌های خوب لیگ بوده و در ۵ بازی اخیر خود به برتری رسیده است. امیدوارم بتوانیم از امتیاز میزبانی استفاده کنیم و به هدفمان که کسب ۳ امتیاز است، برسیم.

سرمربی پرسپولیس تاکید کرد: خیلی دوست داریم هر چه سریعتر به قهرمانی نزدیک تر شویم و امیدوارم بازی خوبی را شاهد باشیم. هوادارانمان نیستند و از این نعمت بزرگ محروم هستیم، اما امیدوارم فردا بازی خوبی را انجام دهیم.

وی افزود: وحید امیری، امید عالیشاه و محمد نادری تازه تمریناتشان را با ما آغاز کرده‌اند و به آمادگی صددرصد نرسیده اند. در بازی قبل چند بازیکن مصدوم و محروم داشتیم. اوساگونا هنوز به ایران نیامده و کمال کامیابی‌نیا محروم بود. عالیشاه، نادری و امیری هم مصدوم بودند. محسن ربیع‌خواه هم را هم نداشتیم اما از بازیکنان جوان استفاده کردیم و بازی را بردیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد مصاحبه اخیرش که گفته می‌شد تهدید به استعفا کرده، خاطرنشان کرد: به هیچ وجه اسم استعفا را نیاوردم و این برداشت مصاحبه کننده بوده است. من هم به او گفتم سریع خبر را تغییر دهد. به هیچ وجه در مصاحبه‌ام حرفی از استعفا نزدم چرا که کار کردن در پرسپولیس افتخار بزرگی است.

گل‌محمدی در مورد اظهارات گابریل کالدرون که گفته بود، با این بازیکنان هر مربی دیگری هم در پرسپولیس موفق می‌شود، خاطرنشان کرد: بازیکنان خوبی داریم و شکی در این موضوع نیست. این بازیکنان قهرمان تربیت شدند و قهرمانی در وجود آنها است. ما هم سهم کوچکی در این میان داشتیم و برای صحبت‌های کالدرون هم ارزش قائل هستیم.

وی در مورد زمان قهرمانی سرخپوشان اضافه کرد: با توجه به وضعیت جدول با ۲ برد دیگر قهرمانی ما مسجل خواهد شد. با برد برابر فولاد و نساجی قطعا قهرمان خواهیم شد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در رابطه حضور پرقدرت در لیگ قهرمانان آسیا اضافه کرد: آخرین صحبت این بود تا لیگ قهرمانان از ۲۴ شهریور تا ۱۲ مهرماه در قطر برگزار خواهدشد. بعد از پایان لیگ تنها ۲ هفته زمان داریم که هم نقل و انتقالات داشته باشیم و هم تمرین کنیم. با توجه به شرایط آب و هوایی و گرمای قطر، برنامه فشرده‌ای داریم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =