قبایی‌زاده: صحبت‌های معاون زنان وزارت ورزش منطقی بود

تهران- ایرنا- دبیر فدراسیون بوکس، گفت: صحبت‌های معاون ورزش زنان وزارت ورزش و جوانان در راستای راه‌اندازی بوکس زنان، منطقی بود.

«حمیدرضا قبایی‌زاده» در گفت‌وگو با ایرنا، اظهار داشت: به امید خدا با کمرنگ شدن ویروس کرونا و اخذ مجوز از سوی وزارت ورزش، فعالیت‌های عملیاتی فدراسیون از جمله برگزاری مسابقات و تشکیل اردوهای تیم ملی را از سر خواهیم گرفت.

وی افزود: تعداد زیادی از کشورها تمرینات خود را آغاز کرده‌اند. با توجه به شانس کسب ۶ سهمیه المپیک دیگر در مسابقات قهرمانی جهان، فدراسیون با تلاش و برنامه‌ریزی صحیح و اصولی سعی در بهره بردن و ایجاد بهترین شرایط برای گرفتن سهمیه های بیشتر را دارد.

دبیر فدراسیون بوکس در خصوص اظهار نظر برخی رسانه‌های بیگانه در راستای مشکلان بوکس زنان در ایران، گفت: نظام ایران اسلامی سالهاست برابر استکبار جهانی ایستاده است. شیطنت رسانه‌های بیگانه مساله جدیدی نیست و ماهیت آنان انتقاد و تخریب است.

قبایی‌زاده ادامه داد: ما صحبت‌های معاون ورزش زنان وزارت ورزش و جوانان در خصوص لزوم بر  فراهم نمودن بستر مناسب، ایجاد زیر ساخت‌های لازم و شناسایی آسیب‌های احتمالی برای راه‌اندازی بوکس زنان را را منطقی می‌دانیم.

وی گفت: در حال حاضر تمام تمرکز و ظرفیت خود را جهت کسب سهمیه‌های بیشتر و تلاش برای رسیدن به مدال در بازی‌های المپیک گذاشته‌ایم. رسیدن به مدال در المپیک با توجه به کادر فنی و بوکسورهای توانمندی که داریم، غیر ممکن نیست.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =