۲۶ تیر ۱۳۹۹،‏ ۹:۳۰
کد خبرنگار: 2240
کد خبر: 83856562
۰ نفر

برچسب‌ها

فوتسال مقاومت از البرز نخواهد رفت

کرج - ایرنا - رییس هیات فوتبال البرز گفت: تیم لیگ برتری فوتسال مقاومت شهرداری کرج، متعلق به این استان است و به هیچ عنوان از البرز نخواهد رفت.

منصور بیکوردی روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا با بیان اینکه مقاومت برند البرز استT اظهار داشت: این تیم تاکنون توانسته ملی پوشان زیادی را به تیم ملی دعوت و افتخارهای زیادی نیز کسب کرده، در واقع تیم فوتسال مقاومت شهرداری کرج، برند این استان است.

وی اضافه کرد: ۱۴ تیم در لیگ برتر فوتسال در کشور در زمان حاضر فعالیت می کنند که یکی از آنها البرز است، وقتی نام استان را به واسطه حضور این تیم در رسانه ها و در مجامع ورزشی می شنویم باید تمام تلاش مان بر این باشد که علاوه بر حفظ کردنش بتوانیم به آن بهترین خدمات نیز ارائه دهیم.

بیکوردی گفت: فوتسال مقاومت شهزداری کرج برای رسیدن به جایگاه واقعی اش نیازمند این است که از سوی مسوولان استانی هر چه بیشتر حمایت شود.

سرمربی تیم فوتسال مقاومت شهرداری کرج نیز در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: عزم خوبی در استان از سوی استاندار و مسوولان این باشگاه و ورزش استان برای اینکه این تیم بتواند به جایگاه گذشته خود برگردد ایجاد شده است.

فرهاد کشاورز افزود: تمام پیگیری و تلاش ها بر این است که این سهمیه ای که متعلق به استان البرز است به شکل و سیاق گذشته خود باقی مانده و با قدرت بیشتری در رقابت ها حضور یابد.

وی با بیان اینکه قدر داشته هایمان را نمی دانیم اظهار داشت: به عنوان یک پیشکسوت ورزشی عقیده بنده بر این است که فوتسال مقاومت حق این استان و جوانان آن است که نیازمند حمایت های بیشتری می باشد.

فوتسال مقاومت شهرداری کرج تنها نماینده استان البرز در رقابت های لیگ برتر کشور است.

این تیم در فصل گذشته رقابت ها در جدول به جایگاه نهم بسنده کرد و با تفاضل گل نتوانست به مرحله پلی آف صعود کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =