۱۸ هزار حساب بانکی اتباع خارجی در خراسان رضوی بازگشایی شد

مشهد- ایرنا- مدیر شعب بانک انصار خراسان رضوی گفت: شب گذشته ۱۸ هزار حساب بانکی مسدود شده اتباع خارجی مقیم استان در بانک انصار بازگشایی شد که از این تعداد اطلاعات ۶ هزار حساب بانکی تکمیل شده و باقی آن در دست تکمیل است.

هادی میرزایی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مسدود شدن حساب بانکی اتباع خارجی مقیم در خراسان رضوی ارتباطی به شیوع کرونا و محدودیت در مراجعه مشتریان به بانک نداشت بلکه این اقدام به دلیل پایان مهلت داده شده به آنان برای تکمیل اطلاعات حساب انجام گرفت.

وی ادامه داد: اطلاعات حساب بانکی اغلب اتباع خارجی در خراسان رضوی با نواقصی در اسناد هویتی آنان همراه بود که هفت ماه قبل بانک مرکزی به بانکها اخطار داد تا هر چه سریعتر نسبت به تکمیل اطلاعات حساب بانکی و رفع نواقص اقدام کنند.

مدیر شعب بانک انصار خراسان رضوی گفت: تکمیل نکردن اطلاعات توسط دارندگان حساب بانکی یا قصور برخی کارمندان در اصلاح اطلاعات حساب مشتریان باعث شد که مهلت داده شده از سوی بانک مرکزی به اتمام برسد و در مدت یک شب کل حساب بانکی مشتریان اتباع خارجی مسدود شود.

میرزایی افزود: از دو روز قبل که مساله مسدود شدن حسابهای بانکی مشتریان اتباع خارجی پیش آمده است آنان در شبکه‌های مجازی یا در مراجعه به بانک به این مساله اعتراضاتی کردند چون گمان می‌کردند این مسدود شدن، بخشی از محدودیتهای ناشی از شیوع کرونا بوده است.

وی ادامه داد: با توجه به این موضوع بازگشایی حساب بانکی اتباع خارجی مورد پیگیری قرار گرفت و شب گذشته همه حسابها باز شد اگر فردی با مشکلی در حساب بانکی خود مواجه شده است می‌تواند با ارتباط با شماره تلفن  ۳۷۶۴۴۱۵۵ در وقت اداری این موضوع را پیگیری و مشکل را حل کند.

بانک انصار خراسان رضوی ۷۵ شعبه در استان دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =