پست اینستاگرامی مدیرعامل فولاد در آستانه دیدار با پرسپولیس

اهواز - ایرنا - مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در آستانه دیدار این تیم با پرسپولیس در پست اینستاگرامی نوشت:در ورزش اگر بخواهند یک مسابقه را به علت درصد بالای بازیکنان مبتلا به کرونا کنسل می‌کنند ولی در بعضی موارد این امر شدنی نیست چون این ویروس روی برخی رنگ‌ها کارایی ندارد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا سعید آذری در خصوص شرایط به وجود آمده برای تیمش در آستانه دیدار با پرسپولیس در این پست انتقادی اعلام کرد: در ورزش ظاهرا ویروس کرونا روی بعضی رنگ‌ها کارایی ندارد لذا خود به خود درصد بیماری کاهش پیدا می‌کند تا آن مسابقه به هر طریقی انجام شود.

وی همچنین افزود:کرونا تا زمان نامعلوم وجود دارد اما باید بگویم که این ویروس به غیر از بیمار کردن مردم در سراسر جهان، کارهای دیگری هم می‌تواند انجام دهد به عنوان مثال می‌تواند باعث قطع شدن ناگهانی اتوماسیون اداری یک سازمان شود تا تبادل اطلاعات راجع به آن صورت نگیرد.

همچنین در اطلاعیه اخیر باشگاه فولاد آمده است که اعضای این تیم اخیرا در ۲ مرحله تست PCR زیر نظر ایفمارک شرکت کرده‌اند که نتایج این تست‌ها به اطلاع سازمان لیگ رسانده شده است؛ البته پاسخ تعدادی از تست‌ها نیز شب گذشته به دست مسوولان باشگاه رسیده است.

این در حالی است که اتوماسیون اداری تیم فولاد برای ارتباط با سازمان لیگ و اطلاع از آخرین وضعیت برگزاری یا عدم انجام دیدار با پرسپولیس، قطع شده و فولادی ها اکنون در وضعیت نامشخصی به سر می برند.

تیم فولاد خوزستان در حال حاضر با کسب ۳۹ امتیاز در مکان پنجم جدول رده بندی جای گرفته است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =