فرآیند ثبت نام دانش آموزان هرمزگانی اینترنتی انجام می‌شود

بندرعباس- ایرنا- رییس اداره فناوری و اطلاعات اداره کل آموزش وپرورش هرمزگان گفت: تمامی فرآیند ثبت نام دانش آموزان این استان اینترنتی انجام می‌شود و والدین می‌توانند به صورت غیرحضوری و با توجه به شرایط محل سکونت یا هدایت تحصیلی، فرزند خود را ثبت نام کنند.

مصطفی فرهمند روز چهارشنبه با اعلام این خبر افزود:باتوجه به شرایط بیماری کرونا، بستری فراهم شده که والدین به صورت غیرحضوری اقدام به ثبت نام فرزند خود در نزدیک ترین مدرسه محل سکونت کنند.
وی بیان داشت: والدین با مرجعه به سایت آموزش وپرورش هرمزگان به آدرس hormozgan.medu.ir  و از درگاه میز خدمت، سامانه پیش ثبت نام و درج اطلاعات شخصی ومحل سکونت و نیز باتوجه به شرایط موجود ثبت نام مدارس، دانش آموزان را در مدارس دلخواه ثبت نام نمایند.
رییس اداره فناوری اطلاعات آموزش وپرورش هرمزگان ادامه داد: مدیران هر مدرسه نیز باتوجه به اطلاعات ثبت نامی دانش آموزان در سامانه مدرسه خود، مجاز به ثبت نام نهایی دانش آموزان می‌باشند. 
وی اضافه کرد: دانش آموزن پایه دهم نیز می‌توانند پس از ثبت مشخصات فردی، با بارگذاری کردن هدایت تحصیلی خود بر روی سایت و گرفتن کد رهگیری، در مدارس یا هنرستان های دلخواه و درنظر گرفتن رشته مجاز مبتنی بر هدایت تحصیلی، ثبت نام نمایند.
 در سال تحصیلی (۹۸-۹۹) نزدیک به ۴۰۹ هزار دانش آموز در مدارس سراسر هرمزگان مشغول به تحصیل بودند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =