عضو هیات مدیره باشگاه استقلال: مجیدی با قدرت به کارش ادامه می‌دهد

تهران- ایرنا- عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: فرهاد مجیدی با باشگاه استقلال قرارداد دارد و با قدرت کار خود را انجام می‌دهد و مورد حمایت اعضای هیات مدیره و مدیران باشگاه استقلال قرار دارد.

«مهدی عبدیان» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: فرهاد مجیدی سرمربی استقلال است و از او حمایت می‌کنیم.

وی افزود: متاسفانه در روزهای اخیر شایعاتی درباره کادرفنی باشگاه استقلال مطرح شده که به دور از واقعیت است و حقیقت ندارد. دوست ندارم به شایعات جوابی دهم اما در روزهایی که استقلال درگیر مسابقات لیگ برتر است این حرف و حدیث‌ها برای برهم زدن آرامش استقلال مطرح می‌شود.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در مورد افزایش این شایعات پس از حضور منصوریان در باشگاه، خاطرنشان کرد: اینکه پیشکسوتان استقلال در خانه خود یعنی باشگاه استقلال حاضر می‌شوند اتفاق بدی است؟ آیا پیشکسوتی حاضر می‌شود طلب خود را ببخشد یعنی می‌خواهد سرمربی استقلال شود؟

مهدیان تصریح کرد: استقلال به تمامی پیشکسوتان عزیز باشگاه تعلق دارد که برای این تیم زحمت کشیده‌اند و درب باشگاه همیشه به روی این عزیزان باز است.

وی تاکید کرد: فرهاد مجیدی با  باشگاه استقلال قرارداد دارد و با قدرت کار خود را انجام می‌دهد و مورد حمایت اعضای هیات مدیره و مدیران باشگاه استقلال است.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در پایان گفت: به لطف خداوند و با تدابیر کادر فنی و تلاش بازیکنان استقلال در بازی‌های باقیمانده نتایج خوبی کسب و جواز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را بدست می آوریم ضمن اینکه در جام حذفی مدعی اصلی قهرمانی هستیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =