معاون استاندار سیستان و بلوچستان:برای توسعه نیازمند مدیران با انگیزه هستیم

زاهدان- ایرنا- معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در شرایطی که کشور درگیر تحریم و بیماری کروناست و استان از متوسط شاخص‌های توسعه کشور فاصله زیادی دارد نیاز به مدیران جهادی و با انگیزه داریم لذا مدیران بی‌انگیزه باید میزهای خود را ترک کنند.

علی ‌زینی‌وند شامگاه سه‌شنبه در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان سیستان و بلوچستان که با موضوع برنامه‌ریزی هفته ازدواج برگزار شد، اظهارداشت: در شرایط حاضر بیشتر از هر زمان دیگری به مدیرانی نیاز داریم که با روحیه جهادی و انگیزه بالا به مردم و جوانان امید دهند.

وی از عدم حضور تعدادی از مدیران عضو در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان گلایه کرد و گفت: در شرایطی که استاندار و دیگر مدیران سیستان و بلوچستان برای جبران عقب‌ماندگی‌های استان شبانه‌روزی تلاش می‌کنند توجه به امور جوانان و ایجاد زمینه اشتغال و ازدواج آسان آنان بسیار مهم است.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان افزود: یکی از نیازهای اصلی جوانان جهت ازدواج، داشتن شغل و درآمد پایدار است.

وی تاکید کرد: در این زمان باید کانون‌های آموزش اشتغال، فعال تر از قبل شوند و به جوانان کار و حرفه‌ای بیاموزند تا بتوانند مخارج یک زندگی مستقل را تامین کنند.

زینی‌وند ادامه داد: هم‌اینک که به دلیل بیماری کرونا نمی‌شود جشن‌های عروسی را برپا کرد باید مراکز مشاوره به جوانان آموزش‌های لازم را ارائه کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان نیز گزارشی از فعالیت‌های سازمان‌های مردم نهاد در رزمایش همت جوانانه - کمک مومنانه ارائه کرد و اظهارداشت: سمن‌های جوانان استان در این رزمایش به صورت خودجوش خوب ظاهر شده و در اکثر نقاط محروم استان جهت کمک رسانی حضور یافتند و همچنین در بحث پیشگیری از ویروس کرونا نیز عملکرد بسیار خوبی داشتند.

ادهم کرد با اشاره به اینکه امسال از یکم تا هفتم مرداد همزمان با سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) به عنوان هفته ازدواج نامگذاری شده است، تاکید کرد: از تمامی دستگاه‌های اجرایی درخواست میشود تا با همکاری یکدیگر بتوانیم در این هفته جهزیه و امکانات ازدواج آسان را برای جوانان فراهم و همچنین با برنامه‌ریزی و برگزاری کلاس‌های آموزشی و مشاوره به زندگی آنها استحکام ببخشیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =