پیغام دبیرکل فدراسیون فوتبال به آل‌اشپورت

تهران- ایرنا- دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: درخواست ما از کمیته‌ها و دپارتمان‌های مربوطه این است که در اسرع وقت نسبت به پیگیری موضوع تامین البسه و مایحتاج تیم‌های ملی از جانب شرکت طرف قرارداد اقدام کنند. 

نشست دبیرکل فدراسیون با مسوولین کمیته‌های بازاریابی، امورمالی، حقوقی، دپارتمان تیم‌های ملی و مرکز ملی فوتبال عصر امروز برگزار شد. مهدی محمد نبی در این نشست با توجه به در پیش بودن اردوها و مسابقات تیم‌های ملی در رده‌های مختلف اظهار داشت: درخواست ما از کمیته‌ها و دپارتمان‌های مربوطه این است که در اسرع وقت نسبت به پیگیری موضوع تامین البسه و مایحتاج تیم‌های ملی از جانب شرکت طرف قرارداد اقدام کنند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن موارد و اقلام مورد نیاز به منظور برگزاری اردوها و مسابقات تامین و تهیه شود. 

در این نشست همچنین مسوولین دپارتمان تیم‌های ملی  گزارشی از پیگیری‌های صورت گرفته در خصوص دریافت ملزومات و اقلام مورد نظر  ارائه دادند و مقرر شد ضمن هماهنگی با شرکت آل‌اشپورت در این خصوص اقدام شود.

گفتنی است پیش از این جلسه، مهدی محمد نبی جلسه‌ای را با دراگان اسکوچیچ پیرامون اوضاع تیم ملی برگزار کرده بود.

تیم ملی فوتبال ایران در چارچوب مرحله دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملت‌های ۲۰۲۳ چین باید در مهر و آبان‌ماه به مصاف هنگ‌کنگ، کامبوج، بحرین و عراق برود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha