بهره‌برداری از ۳۵۶ میلیارد تومان طرح صنعتی

تهران- ایرنا- همزمان با هفته ششم «پویش ملی تولید، تداوم امید» با حضور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت روز چهارشنبه دو طرح صنعتی در استان گیلان با مجموع سرمایه‌گذاری ۳۵۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان و اشتغال‌زایی مستقیم برای ۲۸۷ نفر به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش روز سه‌شنبه وزارت صنعت، معدن و تجارت، در این سفر شرکت «گیل آرا بافت کاسپین» با اشتغال‌زایی ۱۶۲ نفر و سرمایه‌گذاری ۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

این شرکت در زمینه تولید موکت کفپوش (تخت و غیرتخت) و کفپوش از پلی اتیلن با ظرفیت سالیانه چهار میلیون و ۵۰۰ هزار مترمربع و دو هزار تن در شهر صنعتی رشت فعالیت خواهد کرد.

افتتاح طرح توسعه شرکت «آرین تخته» در شهرک صنعتی سپیدرود با اشتغال ۱۲۵ نفر و سرمایه‌گذاری سه هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال نیز از دیگر برنامه سرپرست وزارت صنعت در این سفر خواهد بود.

مدرس خیابانی در ادامه این سفر با بازدید از شرکت «پایا مدرن کاسپین»، طرح توسعه داخلی‌سازی قطعات جهاد خودکفایی این شرکت را نیز رونمایی می‌کند.

پنجشنبه هفته گذشته رئیس‌جمهوری در هفته پنجم پویش ملی «تولید، تداوم امید» چند طرح بزرگ صنعتی و معدنی در استان‌های سیستان و بلوچستان، فارس و اصفهان را با سرمایه‌گذاری بیش از پنج هزار و ۸۸۰ میلیارد تومان، به طور همزمان از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح کرد.

به گزارش ایرنا، تکمیل و بهره برداری از ۲۰۰ طرح بزرگ و ‌منتخب (پیشران) در سراسر کشور با اشتغال حدود ۴۱ هزار نفری و سرمایه‌گذاری ۱۶۹ هزار میلیارد تومانی در سال ۹۹ برنامه ریزی شده که در قالب «پویش ملی تولید، تداوم امید» افتتاح خواهند شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =