ابتلای یک هنرمند دیگر به کرونا

تهران- ایرنا- دوره جدید شیوع ویروس کرونا طی هفته اخیر برای هنرمندان پررنگ تر بوده و در روزهای اخیر برای چندمین بار خبر کرونایی شدن برخی هنرمندان رسانه ای شده است.

تازه‌ترین خبرها از کرونایی شدن هنرمندان به پیمان قاسم‌خانی، نویسنده و کارگردان ۵۵ ساله سینما اختصاص دارد که البته خبر این موضوع را امیرمهدی ژوله از طریق اینستاگرام رسانه‌ای کرده است.

ژوله با انتشار این خبر نوشت: درست تو همین روزهایی که خبر ازدواجش را دست به دست می‌کردیم، داشت گوشه خونه با کرونا کشتی می‌گرفت.

طی چند روز اخیر هنرمندان از جمله منوچهر هادی، یکتا ناصر، رضا بهرام و ... از کرونایی شدن خود خبر داده بودند.

پیمان قاسم‌خانی فیلمنامه‌نویس، کارگردان و بازیگر است که با نویسندگی فیلم‌هایی نظیر مارمولک، سن پطرزبورگ، ورود آقایان ممنوع، و سریال‌های پاورچین و شب‌های برره و هیولا، یکی از نویسندگان مطرح ژانر کمدی در دو دهه اخیر در ایران شده است.

از جمله فیلمنامه‌های وی من زمین را دوست دارم، بوی خوش زندگی (بازنویسی)، نان و عشق و موتور هزار (بر اساس کتاب شوهر مدرسه ای اثر جووانی گوارسکی بدون ذکر در فیلم) است که برای ابوالحسن داوودی و فیلمنامه «هتل» را نیز برای مرضیه برومند نوشته‌است.

قاسم خانی برای نوشتن فیلمنامهٔ دختری با کفش‌های کتانی جایزه بهترین فیلمنامه‌نویسی را از خانه سینما دریافت کرد و بعد سناریو و سرپرست نویسندگی سریال پاورچین را بعهده گرفت. فیلم کوتاهی نیز به نام «هزارپا» با بازی بهاره رهنما، مهران مدیری، سروش صحت و پگاه آهنگرانی ساخت. او همچنین سریال‌های خانه ما مسعود کرامتی و گالری ۹ غلامرضا رمضانی را نوشته‌است.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha