رییس فدراسیون وزنه برداری: مبارزه با دوپینگ در فدراسیون جدی است

کرج - ایرنا - رییس فدراسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران گفت: مبارزه با مساله دوپینگ از برنامه های جدی و در دستور کار این فدراسیون است.

علی مرادی روز سه شنبه در مجمع انتخاباتی وزنه برداری البرز افزود: تمام هیات های استانی نسبت به مقابله با دوپینگ باید جدی  و حساس باشند.

وی اضافه کرد: انتظار ما از هیات های استانی این است که با شعار"ورزش پاک" توجه ویژه ای به این مقوله و مبارزه با دوپینگ داشته باشند.

وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور اظهار داشت: از زمان شیوع ویروس کرونا، دوره های آموزشی فدراسیون به صورت مجازی در حال پیگیری است.

مرادی در بخش دیگری از سخنان خود به توسعه ورزش وزنه برداری در بخش بانوان اشاره کرد و گفت: اتفاق های بزرگی در سال های اخیر با حمایت وزارت ورزش و جوانان در وزنه برداری رخ داده و شاهد رشد چشمگیر بانوان در این بخش در کشور هستیم.

کمبود زیر ساخت ها بزرگ ترین مشکل وزنه برداری البرز است 

مدیر کل ورزش و جوانان البرز نیز در این مجمع انتخاباتی با اشاره به اینکه کمبود زیر ساخت ها بزرگترین مشکل ورزش این استان است گفت: البرز نیازمند یک سالن اختصاصی مجهز برای این رشته ورزشی و میزبانی از رویدادهای مهم وزنه برداری است.

امیر غفرانی افزود: وزنه برداری البرز به حمایت جدی و نگاه ویژه فدراسیون نیاز دارد که امیدواریم بتوانیم با کمک فدراسیون سالن های شهرستانی را تجهیز کنیم.

حسین عطایی واله و صالح مولازاده ۲ کاندیدای احراز پست ریاست هیات وزنه برداری البرز بودند که پیش از آغاز فرایند رای گیری، مولا زاده از حضور در ادامه مجمع و انتخابات انصراف داد.

با برگزاری انتخابات عطایی واله با کسب ۱۳ رای برای مدت چهار سال به عنوان رییس هیات وزنه برداری البرز انتخاب و معرفی شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =