آژانس‌های مسافرتی تخصصی و موضوعی در اردبیل تقویت می‌شود

اردبیل - ایرنا - مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل گفت: اولویت صدور پروانه بهره‌برداری در استان با آژانس‌های تخصصی و موضوعی بوده و این آژانس‌ها با حمایت‌های ویژه تقویت می‌شوند.

نادر فلاحی روز سه‌شنبه در جلسه بررسی فعالیت آژانس‌های مسافرتی اردبیل اظهارداشت: سیاست این اداره‌کل در سال ۹۹ در حوزه آژانس‌های مسافرتی تقویت آژانس‌های تخصصی و موضوعی است و در این زمینه تمهیدات لازم اتخاذ شده است.

او بیان‌کرد: صدور پروانه به آژانس‌های مسافرتی تنها برای آژانس‌های موضوعی و تخصصی خواهد بود و تلاش می‌کنیم تا با ساماندهی فعالیت‌های این دفاتر زمینه برای برگزاری تورهای تخصصی را فراهم آوریم.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل با تاکید بر بازخوانی و بازتعریف فعالیت تورهای طبیعت‌گردی در استان افزود: حمایت از برگزاری تورهای تخصصی مورد تاکید و حمایت است.

فلاحی اولویت صدور مجوز برای آژانس‌ها را مربوط به آژانس‌های شهرستانی عنوان کرد و گفت: باید برگزاری تورها به اشخاص توانمند واگذار شود تا شاهد رضایت‌مندی هر چه بیشتر گردشگران حاضر در تورها باشیم.

او صدور پروانه به آژانس‌ها را منوط به تاییده تشکل مربوطه دانست و عنوان کرد: بدون این تاییدیه پروانه بهره‌برداری برای این دفاتر صادر نخواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =