توزیع ۹ هزار کیلوگرم مرغ و گوشت بین نیازمندان هرمزگان آغازشد

بندرعباس- ایرنا- معاون توسعه‌ی مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) هرمزگان گفت: در قالب مرحله دوم رزمایش همدلی با مشارکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، توزیع ۹ هزار کیلوگرم مرغ و گوشت قرمز بین خانواده‌های نیازمند زیرپوشش این نهاد در استان آغاز شده است.

سیاووش عامری روز چهارشنبه با اعلام این خبر افزود: تاکنون حدود ۶ هزار کیلوگرم مرغ و سه هزار کیلوگرم گوشت قرمز با رعایت کامل استانداردهای بهداشتی مرتبط با پیشگیری از شیوع کرونا، توسط مددکاران کمیته امداد با اولویت نیازمندان ساکن درمناطق محروم و روستایی توزیع‌شده است.
وی ارزش تقریبی مرغ و گوشت قرمز توزیع‌ شده را  ۲ میلیارد و ۸۸ میلیون ریال عنوان کرد. 
معاون کمیته امداد هرمزگان اظهارداشت: در رزمایش همدلی که باهدف کمک به تامین معیشت خانواده‌های نیازمند و آسیب‌دیده به علت شیوع بیماری کرونا درحال اجرا است، این نهاد تلاش دارد با شناسایی افراد کم برخوردار و تشکیل بانک اطلاعاتی نیازمندان واقعی و بهره‌گیری از همکاری و مشارکت سایر نهادها و خیران نسبت به رفع مشکلات این خانواده‌ها اقدام نماید.
عامری گفت: مردم و خیران می‌توانند از طریق روش‌های نوین و پرداخت آسان کمک‌های مردمی، همچون نصب اپلیکیشن ناب از طریق ارسال عدد ۱۰۰ به سر شماره ۳۰۰۰۳۳۳۳۷۶ و یا شماره‌گیری کد دستوری #۰۷۶*۸۸۷۷* با تلفن همراه خود، در این شرایط سخت اقتصادی یاریگر نیازمندان جامعه باشند.
بیش از ۹۱ هزار خانواده نیازمند تحت حمایت کمیته امداد هرمزگان هستند که حدود ۶۱ درصد این خانواده‌ها در مناطق محروم و کم برخوردار استان زندگی می‌کنند.


 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =