زمان دفاع از پایان‌نامه دانشگاه سوره تا آبان ماه تمدید شد

تهران- ایرنا- معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه سوره در اطلاعیه‌ای با تشریح برنامه‌های آموزشی و تحصیلات تکمیلی این دانشگاه در ترم آتی اعلام کرد دفاعیه پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد تا آخر آبان ۹۹ تمدید شد.

معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه سوره نتایج جلسه شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی را امروز - سه شنبه - در اطلاعیه ای منتشر کرد.

در این اطلاعیه آمده است: بر اساس مصوبه شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه مورخ ۲۱ تیرماه زمان دفاعیه پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد تا آخر آبان ماه ۹۹ تمدید شد. به این ترتیب دانشجویانی که قصد دفاع در نیم سال دوم ۹۹-۹۸ دارند، می توانند پایان نامه خود را حداکثر تا آخر مهر ماه برای همانندجویی تحویل دهند و حداکثر تا پایان آبان ۱۳۹۹ از پایان نامه خود دفاع کنند.

به گزارش دانشگاه سوره، در این اطلاعیه تاکید شده است: با هدف ترغیب و تشویق دانشجویان به پژوهش، حداکثر زمان تحویل گواهی پذیرش مقاله برای کسب نمرۀ مختص مقاله، به چهار ماه پس از تاریخ دفاعیه افزایش یافت (این زمان قبلاً فقط یک ماه تا ۴۵ روز بود).

در ادامه این اطلاعیه تصریح شده است: براساس مصوبه شورای آموزشی دانشگاه سوره حداکثر زمان تحویل پروژه پایانی دانشجویان مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته (برای نیم سال دوم ۹۹-۹۸) تا پایان مهر ماه تمدید شد.

این معاونت  در اطلاعیه خود یادآور شد: مقرر شد گروه های آموزشی تلاش کنند تا در نیم سال اول ۱۴۰۰-۱۳۹۹، بیشتر، دروس نظری را به دانشجویان ارایه دهند و دروس کارگاهی و عملی را حتی المقدور به نیمسال های بعد موکول کنند. البته اقدام در این خصوص منوط به عدم افزایش سنوات و نیم سال های تحصیلی خواهد بود. دانشجویان و به ویژه نمایندگان آنها می توانند در این خصوص با مدیران گروه های آموزشی خود تعامل لازم را داشته باشند.

براساس این اطلاعیه ثبت نام و انتخاب واحد نیم سال تابستانی سال جاری از تاریخ ۳۰ تیرماه تا ۳۱ تیرماه و ثبت نام و انتخاب واحد نیم سال اول ۱۴۰۰-۱۳۹۹ از تاریخ ۲۲ شهریور تا ۲۷ شهریور خواهد بود.

دانشجویان می توانند برای اطلاع بیشتر در خصوص زمان ثبت نام هر رشته و مقطع به تقویم آموزشی در سامانه دانشگاه سوره مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =